Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Zizzaavatar

Informace

Profil
img
Kdo stojí o hru, jen ať se k Zizze přifaří! potřebuje nějaký kamarády

INFO | HLAS

SAM CÍLE
> Magie Chladu
> Podémonit se u Odetty
> Vysomrat nějakou spešlovku u Azraela
> Najít si aspoň jednoho parťáka
> Najít si spoustu nepřátel
> Najít si partnerku

img
Uživatelské jméno zizza
Zobrazované jménoZizza
Skupina Liška
Zaregistrován od 30.4.2019 17:51
Naposledy aktivní 3.7.2019 17:09
Příspěvků 5, zobrazit >
Počet přihlášení 91
Jméno:Zizza
Pohlaví:samice
Druh:Liška šedá
Datum narození:21. 11. 2016
Sourozenci:Vlastní vrh:Werigas (♂); Farrëhar (♂); Refarthar (♂); Ladiras (♂); Garedathan (♂)
Společný otec, matka Meithera: Zorreia (♀), Maeila (♀), Rotheileo (♂)
Další vrhy: Neznámí, pravděpodobnost více sourozenců z otcovi strany
Matka/ otec:Kyriëdill / Argelar
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Zizza je temperamentní, arogantní a sebestředná koule chlupů. Jinak se snad ani popsat nedá a kdo si o ní takový obrázek neudělá po pár sekundách jejich střetu, nemá moc dobrý odhad co se osobností týče.
Je třeba vyzdvihnout její zbrklost. Do všeho se hrne ukvapeně, skoro jako kdyby neměla schopnost logicky uvažovat. Jedná v podivných afektech, tak nějak chaoticky – tamta liška se na ní špatně koukla? Je čas se rvát! Něco zajímavého se mihlo na dně té bažiny plné krokodýlů? Jdem se potápět! Určitá absence pudu sebezáchovy jí vede k pouštění se do věcí, na které vlastně nemá, vedoucí k mnohdy sebedestruktivnímu chování. Množství jizev na jejím těle vám prozradí své, jelikož její hrdost a do nebes sahající ego jí zkrátka zakazují couvnout z jakékoli výzvy, k tomu přimíchejte neskutečnou zvědavost a lásku k rvačkám a vyjde vám pohroma v podobě Zizzy
Jakožto liška šedá je to od přírody samotářka a tak se jí to i líbí. Nedokázala by si představit život ve skupině, už jen proto, že ona je ta, co všechno zvládne a ví nejlíp, i když neví a nezvládne. V jejích očích je totiž ona ta dokonalá a ostatní jí to můžou leda tak pokazit. K čemu mít teda partu, když to dokážete sami a ještě se s nikým nemusíte o nic podělit? Proč by se měla Zizza dělit o své úspěchy a svou dokonalost!
To ovšem neznamená, že by společností pohrdla. Naopak, když si najde nějaký cíl, svou tlamu nezavře. Musí přeci někomu neustále říkat, co všechno dělají špatně, jak ona by to udělala dobře, valit do nich své kousavé poznámky, vyzdvihovat jejich nedokonalosti a posmívat se. Se Zizzou je téměř nemožné vyjít za dobře, vždycky si najde něco, do čeho rýpnout, přijde i na tu nejmenší nedokonalost a vyzdvihne jí tak, že převáží všechno dobré. Umí být neskutečně jízlivá a sarkastická. A samozřejmě platí pravidlo, že ona na vás může, avšak oplatit jí to nemůže nikdo! Je totiž neskutečně vztahovačná, od někoho si vezme osobně i špatný pohled jako křivdu, nebo jí urazí něco, co vůbec nebylo myšleno ve zlém - je to taková časovaná bomba. Nedej bože, že do ní skutečně začnete rýt. Stane se z ní vzteklá fúrie, které stačí málo, aby jí přetekl pohár – v jejím případě spíš štamprle – trpělivosti a skočila vám po krku. Ano, když nestačí slova, musí vám prostě ukázat zač je toho loket hrubou silou, díky čemuž už mnohokrát dostala řádně přes prdel, když si otevřela tlamu na někoho silnějšího.
Je pomstychtivá. Jestli jí něco provedete, čím si jí znepřátelíte, buďte si jistí, že vám to v nejbližší příležitostí dá nevybíravě sežrat a při každém byť jen trošku vhodném momentě vám bude házet klacky pod tlapy, zatímco ona z toho bude mít zákeřnou radost.
Pokud se pokusíme nějaké její špatné vlastnosti trošku přikrášlit, aby nevypadala jako zas taková potvora, musí se jí nechat, že se jen tak něčeho nezalekne. Jasně, když se tlemíte do tváře medvědovi, asi to není zrovna chytré, natož účelné, možná to až hraničí s pudem sebezáchovy, ale kuráž se popřít nedá! Že přešlápla si většinou uvědomí až v průběhu nějaké z jejích výsostných kravin, kterých se tak často dopouští a pak musí najít nějakou tu cestu ven.
Další její “dobrá-ale-vlastně-špatná“ vlastnost je její přirozená dominance. Ta, společně s tenkými nervy, může představovat docela problém, když přijde do styku s jiným dominantní jedincem. Zkrátka a dobře, když už se v nějaké té skupině ocitne, musí být vidno, že ona je ta velká šéfka. Ne, s takovými liškami si prostě nerozumí. Zato submisivní jedinci, to je radost! Má ráda, když jí je uznáno, že ona je ta silnější a lepší, jak jinak. V takových chvílích má občas dokonce tendence si lišky chránit, protože to jen vyzdvihne jejich obdiv k ní. Přirozeně, málokdy by riskovala vlastní život pro ty druhé, ale když může, proč by ne!
Dokáže si druhé pustit k tělu, ale jedná se o výjimečné případy – liška musí být v jejích očích buďto něčím speciální, nebo je musí něco spojovat, zážitek či jiná věc, která by jí donutila vůči ní potlačit svou bezpáteřnost a vznětlivost a vážně se o ní upřímně zajímat.
Ve zkratce je Zizza protivná, dominantní a sarkastická mrcha, s kterou se sice ve vzácných případech dá vyjít, zato si na sebe ušijete bič v podobě její rýpavé a vzteklé nátury.

ZAJÍMAVOSTI:
● Na lišku šedou je velmi vysoká, tělo má štíhlé, atletické a symetricky osvalené
● Kožich má kratší a velmi nepříjemný na dotek, takové hrubé štětiny, věčně od nějakého sajrajtu
● Drápy a tesáky má poněkud delší a ostřejší, než bývá zvykem, což jí moc těší, neboť jí to dle jejích slov dodává megahustej smrnč
● Celým jménem ZizzarëthHistorie

Bude v budoucnu doplněna.


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L