Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Uriavatar

Informace

Profil
Volný na hru jakéhokoliv tempa 1
Uživatelské jméno uri
Zobrazované jménoUri
Skupina Liška
Zaregistrován od 18.7.2019 22:05
Naposledy aktivní 1.2.2020 19:07
Příspěvků 0
Počet přihlášení 12
Jméno:Uri
Pohlaví:Samec
Druh:Liška šedá
Datum narození:19. 12. 2016
Sourozenci: Mauriel (♂), Anden (♀)
Matka/ otec: Andromé / Menul
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Uri. Nositel takto jednoduchého jména se vám bude zdát dosti… jednoduchý.
A přesto možná bude jeho jednoduchost nepochopitelná.
Tento lišák nikdy nic neskrývá. Projevuje všechny své emoce, ať už radost, strach, vztek, nebo lásku, aniž by se nad svými činy jakkoli rozmýšlel. Nikdy by žádný z jeho pocitů nenechal nesdílený, protože lhát se přeci nemá.
I kdyby se lhát mohlo, Uri by nejspíše dál pokračoval ve svém okamžitém vyjadřování se. Je jeho přirozeností, že dělá věci zbrkle a nahodile. Přemýšlení nikdy nepatřilo mezi jeho silné stránky. Oproti svým vrstevníkům je v myšlenkových pochodech mnohem pomalejší, a tak pokud může, hlubokým myšlenkám, filozofování a jiným rozum vyžadujícím překážkám se vyhýbá. Rád vnímá svět takový, jaký je.
Alespoň takový, jaký je svět Uriho. Uriho svět se totiž stále liší od toho ostatních, pravděpodobně díky tomu, jak vše poněkud pozměňuje jeho fantazie. Vše je sice jednoduché, ale zároveň jaksi… magické. Nic nemá svůj řád. Ale to Urimu nijak nevadí. Nesnaží se onen záhadný svět nijak vysvětlit. Nemůže, nechápe ho. Ale to mu taktéž nijak nepřekáží. Hlavní je, že květiny voní, obloha je plná hvězd a mraků, vítr šumí ve větvích a řeka proudí. Na ničem jiném příliš nezáleží. Na ničem jiném příliš záležet nesmí, protože téměř vše ostatní si Uri buď představí, nebo zapomene.
Zapomene i na lišky, ke kterým si již stihl vybudovat vztah. Na přátele, ke kterým se upnul třeba i jen proto, že se na něj usmáli, nebo proto, že si představoval, jak si s nimi povídá. Na nepřátele, které nenávidí například jen proto, že nevědomky šlápli na květinu, kterou si prohlížel, nebo protože se rozhodl, že by ho určitě neměli rádi. Uri si neuvědomuje, že o své blízké někdy přijde, že jeho blízcí zmizí. Neví, že jeho paměť a myšlení nejsou v pořádku. Vždy jednoduše doufá, že jeho přátelství potrvá navždy a že už nikdy nebude sám. Pravdou je, že aniž by si to uvědomoval, bude vždy sám. Ztratil vlastní rodinu a nová se mu nikdy získat nepovede, nezávisle na tom, jak moc by si to přál. Protože tak lehce, jak Uriho vztahy k liškám vznikají, také zanikají.
Vždy po nějaké době, někdy po dni, někdy po týdnu, Uriho hlava již nedokáže unést tíhu minulosti a všeho se musí zbavit. Téměř všeho. Co zbyde jsou pouhé zlomky. Střípky, ze kterých se Urimu čas od času podaří složit jakási skládačka. Nesmyslná skládačka, jejíž součásti do sebe nezapadají. Jedny z mála střípků, co Urimu zbyly z jeho dávné minulosti, jsou ponaučení. Neví, kdo z rodiny mu je sděloval. Neví ani, jak onen kdosi vypadal. Občas se stane, že zapomene, jaký význam ona moudrost má. Ale na tom nezáleží. I tak ji Uri rád sdělí své společnosti a pokusí se tak zachránit den. Protože, jak by řekl Uri, vrána k vráně sedá.

Zajímavosti
• Některé vzpomínky se za Urim vrací v jeho snech. Nejčastěji se mu zdává o dvou cizích liščatech, jak si hrají u listnatého stromu.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L