Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

TaranteTato liška je druhým charakterem uživatele Nifea.
avatar

Informace

Uživatelské jméno tarante
Zobrazované jménoTarante
Skupina Kříženec
Zaregistrován od 21.8.2022 21:55
Naposledy aktivní 29.5.2023 15:55
Příspěvků 15, zobrazit >
Počet přihlášení 46
Jméno:Tarante
Pohlaví:samice
Druh:kříženec
Datum narození:7.8.2022
Sourozenci:Frosty, Styr, Loki
Matka/ otec:Luna /Siphr
Území:Polární skála (Snuri)
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...
Druhá strana:Azrael

Povaha

Malá huňatá koule černobílých chlupů, to je Tarante. Svým vzhledem připomíná spíše lišku polární, jelikož zdědila ty dobré geny po mamince. To je ale asi tak vše, co má z téhle strany, protože povahově rozhodně po Luně není. A vlastně ani po Siphrovi.
Tara je velmi energickou a akční liškou. Není to tak, že by neposeděla na jednom místě v klidu, to ne. Ale ráda někde pochoduje a zkoumá nové věci, což ostatně patří k jejímu věku. Je ale vcelku jisté, že jí to zůstane až do dospělosti. Kdyby měla někde dlouho trávit čas a nedělo by se nic zajímavého, nudila by se. S tím souvisí i její záliba ve společnosti, ať už se jedná o kohokoliv. Samota ji moc neláká, svůj čas bude raději trávit s někým. Nemusí to být úplně velká skupina lišek, ale ani to jí nevadí.
Na první pohled by se možná mohla tvářit mile, ale nenechte se obalamutit. Tarante je malý ďáblík. Umí být dost zákeřná, když chce, a když se jí něco nelíbí, dá to náležitě najevo. Nebojí se říct cokoli narovinu, i když tím může druhé zranit. Věří zásadně ve svou pravdu a je dost paličatá. Sebevědomí jí nechybí a možná se tu a tam ukazuje i malá samolibost a pýcha. Tara je jednoduše trochu egoistická a má ráda, když jsou věci po jejím. Pokud ne, nezdráhá se protestovat jakýmkoli způsobem, ať už se jedná o hraní na city nebo panovačné rozkazování. Je to takový malý generál.
Může se zdát, že je složité s ní vycházet. A někdy tomu tak opravdu je. Kdo ví, co téhle malé dámě zrovna přelétne přes nos, že se s vámi přestane bavit? Většinu času se s ní ale komunikovat dá, pokud ji zrovna někdo neurazí nebo nenaštve. Tarante je i vcelku přívětivá liška, pokud si zvyknete na občasnou kousavou poznámku nebo nevinný žertík, který vám provede. Může to být dobrá kamarádka do nepohody, protože je pro každou špatnost i zábavu. A navíc dokáže být docela zodpovědná, když se jí chce. Například pro svou rodinu by dala tlapku do ohně. A stejně tak i pro dobré přátele, pokud si nějaké najde.
Nemá ráda, když jí někdo lže. Samozřejmě sama lhát také dokáže, ale většinou v tom nevidí moc důvod, protože se za sebe nestydí. Nemá potřebu před ostatními něco skrývat nebo jimi manipulovat. Když si s někým nesedne, nechá danou lišku jít, než aby se snažila získat přízeň někoho, kdo očividně nemá zájem. Pokud se dostane vyloženě do konfliktu, nemá strach se třeba i poprat, ale dokáže věci řešit i s chladnou hlavou.

Zajímavosti:
• Má ráda pohyb všeho druhu
• Má o něco hlubší hlas, než je u samic běžné
• Kvůli huňatému kožichu se raději zdržuje v horských či zimních oblastech.Historie & zajímavosti

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel