Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

TaranteTato liška je druhým charakterem uživatele Newt.
avatar

Informace

Profil
:)
Uživatelské jméno tarante
Zobrazované jménoTarante
Skupina Neaktivní
Zaregistrován od 20.5.2019 18:19
Naposledy aktivní 27.8.2020 10:32
Webtarante-the-fox.webnode.cz
Příspěvků 41, zobrazit >
Počet přihlášení 52
Jméno:Tarante
Pohlaví:Samec
Druh:Liška polární
Datum narození:9.4. 2017
Sourozenci:...nemá sourozence...
Matka/ otec:Daisy /Colt
Území:Polární skála (Taerti)
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Jen, co se k vám Tarante přiblíží, všimnete si jeho úsměvu, který značí pouze dobré úmysly. Je to mladý lišák, tudíž je jeho povaha ještě dosti flexibilní a neustálená, ale jedno mu nejspíš zůstane až do konce jeho krátkého liščího života. A to, že je neskutečný pohodář. Lišák, který si nedělá těžkou hlavu z malicherností nebo malých urážek, které většinou nebere zrovna vážně. Mohli byste si s ním povídat klidně i půl dne a při tom by vám to připadalo jako půlhodina. Konverzace s ním jde tak lehce a přirozeně.
Bez problémů se mu můžete vypovídat ze svých problémů a svěřit se mu. I když ho pravděpodobně znáte jenom chvíli, nikomu to neřekne a většinou vám i dokáže pomoci. Problémy se přeci řeší lépe ve dvou, ne? Je velmi spolehlivý, nikdy by se nedokázal přenést přes to, že by vyzradil nějaké tajemství nebo nedej bože někoho nějakým způsobem zradil, ať už vědomě, nebo nevědomě. Ani by si nechtěl představit, co by to psychicky udělalo s ‚obětí‘.
To nás dostává do sekce empatie. A tohle slovo je Tarantemu velmi známé. Jak už bylo zmíněno výše, dokáže vám naslouchat, pomoci vám, vcítit se do vaší situace. Když budete brečet, sice nebude brečet s vámi, ale nabídne vám pomoc psychickou i logické řešení. Zastává názoru, že každá situace i problém má nějaké kladné východisko. Zda to je pravda, to se asi nedozví, ale rozhodně mu jeho teorii nerozmluvíte. Za to je velmi snadné nakazit ho cizí radostí. Ale opravdu jen tou upřímnou nefalšovanou radostí. Bude se s vámi smát, válet se ve sněhu, hrát si a poté blaženě vydýchávat ten záchvat smíchu. Není to žádný suchar, lišák znuděný životem, nebojí se častokrát zasmát i sobě, ale občas by si měl dávat pozor, pokud si dělá srandu z ostatních. I když to myslí v dobrém smyslu, některé lišky asi nemají ten správný smysl pro humor, takže nejednou dostal přes čumák. Ani tohle ho však neodradilo radovat se ze života, a tak v tom dál pokračuje.
Leckdo by si mohl myslet, že je pacifista, což je tak trochu pravda. Násilí nemá vůbec rád a všechno nejraději řeší asertivně a slovně. Násilí přece vytváří další násilí a s takovou by pak byla celá planeta jen samé násilí a krev a smrt. Do žádných potyček se pokud možno nemíchá. Nikdo by přece dobrovolně nevlezl mezi dva agresivní samce. Pokud to ovšem není situace, kdy by jedna (nebo více) liška byla utlačována a chovala se pasivně. Pak by Tara bez meškání zakročil a snažil se pomoct. Jak by se mohl koukat, jak někdo ubližuje tomu druhému? Sám si od druhých nenechá ubližovat a leccos si nenechá líbit. On nikomu boxovací pytel dělat nebude!
Co se autorit týče, nemá problém se podřídit liškám, které si to zaslouží. Tím myslí dobré vůdce skupin, lišky, které někdy něco dokázaly. Rozhodně ne každá druhá liška, kterou potká a co si myslí, že jí patří svět. Těm se tak akorát vysměje a půjde najít někoho, s kým se dá normálně povídat....Historie


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L