O N L I N E
(Za posledních 20 minut)Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Tanalleavatar

Informace

Profil
--------------------------------------------------------------------
Kde se právě nachází
řeka Benrir
Stav Tanalle
V dobré náladě 8
--------------------------------------------------------------------
img
-----------------------------------------------------------------
(ne)důležitá data
8.7. - schválená registrace
8.7. - první post - Tichý svět -
-----------------------------------------------------------------------------
Důležité informace (spíše pro mě) ^^
Lišky které zná jménem - Ragnar
Lišky které viděla -
Místa které navštívila - Tichý svět, Podivný les, řeka Benrir
------------------------------------------------------------------------
Uživatelské jméno tanalle
Zobrazované jménoTanalle
Skupina Liška
Zaregistrován od 7.7.2019 23:16
Naposledy aktivní 19.7.2019 13:09
Příspěvků 17, zobrazit >
Počet přihlášení 15
Jméno:Tanalle
Pohlaví:samice
Druh:Liška obecná
Datum narození:10.7.2015
Sourozenci:Dante, Alekim, Woriera
Matka/ otec: Atta / Tiaky
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Tanalle je na první pohled obyčejná, ale ono to možná není jen na první pohled. Není výjimečná tím, že by byla zlá, výbušná, roztěkaná či měla jinou podobně silnou vlastnost, kterých by si ostatní při prvním setkání všimli. Možná si jí z prvního setkání ani nezapamatujete, tedy pokud vám nepřijde vyjímečné to, že se na vás někdo přátelsky usmívá a naslouchá vám. Tanalle je totiž dobrosrdečná a ráda si s ostatními povídá. Je optimistická a snaží se vidět svět jen v tom dobrém světle. Ale pozor, není hloupá nebo naivní, jenom je dost důvěřivá, takže se vám skrze tuto vlastnost jí povede zranit, pokud budete chtít, ale ani to by jí nepřivedlo o její radost do života, protože ač se to nezdá, tak je dost psychicky odolná a tak snese dost ran než to otřese její osobností.
Je hravá, občas až dětinská. Opravdu nečekejte žádnou vážnou a elegantní lišku, ze které by sršel respekt všemi směry. Ani takové lišky nemá moc v oblibě, protože to pro ní působí dost nepřirozeně a tyto vlastnosti jsou jí cizí. Autoritu uznává, nemá problém se podřídit, ale spíš se jim vyhýbá, stejně tak jako konfliktům. Neuchyluje se k bojům, pokud to není nutné. Ale když už se do nějakého dostane, tak rozhodně není zbabělec a dokáže kousance rozdávat dost dobře a byla by v sebeobraně schopná i zabít, tedy kdyby věřila že je to opravdu nutné a není jiného východiska. Zabíjení jí nečiní potěšení, to samé i boj. I když ho vyhraje, tak nemá vítězoslavný pocit a když protivníka musí při boji zabít, tak se po něm cítí opravdu hrozně a je možné že upadne do několikadenní apatie. Tvář dotyčného jí potom bude strašit ve snech do konce jejího života, takže zabitím jiné lišky spíše potrestá sama sebe.
Co se týká jejích negativních vlastností tak se jedná především o tvrdohlavost a umíněnost. Taky je dost netrpělivá, pokud tedy něco nedělá z tvrdohlavosti, to potom vydrží dokud nedosáhne svého. Taky má ráda pozornost a zájem ostatních, takže je jí dost nepříjemné být ve společnosti a být přehlížená, což se s její klidnou povahou klidně může stát. Ale místo aby začala být hlučná a upozorňovat na sebe, tak raději odejde.
Její největší kladné vlastnosti se většinou projeví v nebezpečných situacích, hlavně když jde o život. To je potom ochotná riskovat vlastní život i pro lišku, kterou moc nezná. V těch chvílích se naplno projeví její odvaha, nebo spíše až lehkovážnost. Adrenalin jí pomáhá se soustředit a zesiluje její smysly. To se najednou z nevýrazné lišky stává úplně někdo jiný. V těchto situacích, ale často dost riskuje a pokud někdo zemře, tak si to dost dává za vinu. Z čehož plyne že čím víc bude u smrti ostatních, tím více bude její duše zraněná, ať tu smrt způsobí ona nebo ne. Ale Tanalle tuto skutečnost nevidí (možná spíše nechce) a tak se bezhlavě žene do různých nebezpečných situacích a dobrodružství, což může mít za následek rozpad její osobnosti (pokud většinou všichni nevyváznou živí).Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L