Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Suzuyaavatar

Informace

Profil
Počet herních příspěvků: 3
img
Blbníček:
Lucky je křehký bráška. Mělo by se na něj dávat pozor, aby se nerozbil. Nebo možná není tak křehký... ale stejně by se na něj mělo dávat pozor.
img
Diář:
5.11.2020 Odeslána i schválena registrace. img
7.11.2020 - super vzhled!
img
discord: wiz#6982
Uživatelské jméno suzuya
Zobrazované jménoSuzuya
Skupina Liška
Zaregistrován od 3.11.2020 12:55
Naposledy aktivní 13.4.2021 10:59
Příspěvků 3, zobrazit >
Počet přihlášení 28
Jméno:Suzuya
Pohlaví:samec
Druh:Liška obecná
Datum narození:3.11.2017
Sourozenci:Lucky a Nabuy
Matka/ otec:Tara / Koda
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Suzuya by se dal jednoduše popsat jako magnet na pohromy. Ne, že by měl v životě smůlu – to, že žije je naopak známka štěstí. Většinou totiž takové pohromy způsobí on a nechává ostatní, aby ho z nich vyhrabali. Někteří by ho mohli mít i za šíleného, na čemž by mohl být kousek pravdy, jeden si totiž nikdy není jistý ničím. Tak či onak pokud vás potká, počítejte s jízdenkou z kopce a taky s tím, že nahoru budete tlačit šestikilový zrzavý náklad.
Nehledě na to, že vám u toho vymluví díru do hlavy. Pokud nebudete udržovat konverzaci vy, což je vždy ta lepší varianta, bude načínat nové a nové věci, které nikdy nedořeší – vést monology nehledě na vaši přítomnost a možná vám mezitím věnuje pár minut svého drahocenného času. Hlavně to nebudou žádné veselé zprávy. Tělo Suzuya totiž tvoří ze 75% čistého sarkasmu. Je to prostě správný cynik a jedinou výjimkou tohoto chování je jeho rodina a možná nějaký ten kamarád. Pak se i uklidní a dá se s ním mluvit, ale do té doby ne.
Se svým chováním se dokáže přizpůsobit situaci. Někdy může být odvážný a někdy zase raději uteče, ale většinou se hrne nebezpečí naproti – viz první věta. Navíc si během čehokoliv dokáže zachovat chladný klid a zatím se zdá, že ho z jeho úšklebku a líně vzhlížející postavy nic nevyhodí.
To neznamená, že nebere autority. Naopak, celkem si výše postavených lišek váží a snaží se o to postupovat nahoru po žebříčku oblíbenosti, ale musí on sám uznat, kdo tou autoritou doopravdy je. To, že někdo sedí na pozici velitele je vedlejší. Suzuya sám usoudí, kdo stojí za jeho služby.
Pokud jde o zakládání rodiny, je to téměř kompletně kaput. Suzu nesnáší být někomu zavázán a k životu mu stačí pouze jeho rodina a pár blízkých přátel, no a stejně se na týden někam vypaří a uslyšíte o něm až když se sám bude chtít objevit. Každý jednou vyčerpá své sociální schopnosti, no a liščata… Fuj.
Celkově by se tento lišák dal popsat jako užvaněný magor. Mezi jeho obliby patří například studená podzimní rána, jeho bráška nebo závodění, což by se dalo považovat za skoro liščecí činnost. Naopak nemá moc v lásce lovení a doopravdovou tuhou zimu, nafoukané samice a ze všeho nejvíc nesnáší nudu.

Zajímavosti:
> Suzuya nevidí na své pravé oko. Dokáže rozeznat, jak tmavý nebo světlý objekt je, ale nedokáže pořádně rozeznat, co to vlastně je. Genetická vada.
> Jeho srst je o něco kratší než u ostatních lišek, ačkoliv to není zase až tak poznat. V mnoha případech ho to ovšem dělá i menším, přestože výškově se ve skutečnosti neliší.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L


Právě probíhající akce:
x
( ... )