Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

StyrTato liška je druhým charakterem uživatele Freydis.
avatar

Informace

Uživatelské jméno styr
Zobrazované jménoStyr
Skupina Kříženec
Zaregistrován od 11.8.2022 13:57
Naposledy aktivní 2.12.2023 13:47
Příspěvků 76, zobrazit >
Počet přihlášení 153
Jméno:Styr
Pohlaví:samec
Druh:kříženec
Datum narození:7.8.2022
Sourozenci:Frosty, Loki, Tarante
Matka/ otec:Luna /Siphr
Území:Polární skála (Snuri)
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...
Druhá strana:Iscariot

Povaha

Styr je poměrně jednoduchým tvorem. Není to žádný myslitel ani chytrolín. Jeho dráha tedy není v řadách vysoké liščí inteligence. Není hloupý, selský rozum má, ale nějaké složitější myšlenkové pochody u něj nehledejte. Když se Styrem budete mluvit zkuste třeba téma počasí nebo rodiny, rozhodně po něm nechtějte, aby vám vyjmenoval všechny magie nebo druhy lišek. Jeho jednoduchost mu také brání v přehnaném lhaní a vymýšlení si, protože do svých lží se dost často sám zamotává. Také od něj nečekejte nějaké komplexní fórky.
I když není mozkem rodiny, je jejím tmelem. Styr je na svou rodinu celkem vysazený. Má rád nejen matku a otce, ale i všechny své sourozence s jejich rozdílnými povahami. Lásku ovšem může projevovat různými způsoby, například tím, že vám dá nelichotivou přezdívku nebo tím, že se vám bude smát, když uklouznete na ledu. Pro rodinu by ovšem udělal všechno. A tím všechno, myslím opravdu všechno. Styr by pro své sourozence a rodiče překonal hory, lesy, louky a řeky. Ulovil by neulovitelné a zabil nezabitelné. Je totiž i celkem houževnatý a pokud se pro něco rozhodne, udělá to. Ke své rodině a skupině je velice loajální, takže nerad podniká dlouhé cesty za dobrodružstvím. Raději se drží tam, kde to zná. Jelikož se narodil jako první ze všech sourozenců, bere jako své životní poslání je hlídat a starat se o ně. I kdyby nechtěli... Není proto nic neobvyklého, když ho zahlédnete po boku některého ze sourozenců.
Společnost, ať už členů rodiny nebo jiných lišek, má rád. Je extrovertněji založený, takže kdyby mohl, trávil by ve společnosti jiných celé dny, týdny i měsíce. Ostatní mu dodávají energii a životní elán.
Jelikož se narodil vůdcům společenství lišek objevil se u něj i jeden nešvar a to nadmíra sebevědomí. Styr si věří. Vždycky a ve všem. I když je jeho nápad sebestupidnější a realizace sebenemožnější, bude si důvěřovat. Na druhou stranu se tento povahový rys může projevit i velice silnou panovačnostní a arogancí, které si on sám občas neuvědomuje.
Dalěí jeho zápornou vlastností je horkokrevnost, která může sklouznout až k agresivitě. Je to prostě pan lišák. Rád se pere, rád loví, rád si dokazuje, že je prostě chlapák. No a občas u toho létají chlupy a krev, ať už jeho nebo někoho cizího.

Zajímavosti:
▪︎ jí aby žil, nežije aby jedl
▪︎ rád by se usadil a založil rodinu
▪︎ jako malý trochu zaostávalHistorie & zajímavosti

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel