O N L I N E
(Za posledních 20 minut)Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

SolaireTato liška je druhým charakterem uživatele Solaire.
avatar

Informace

Profil
Zprávy směrujte na Lumenilis.
img
We are chasing ashes in the wind
When the end of fire begins
Just look to the sun and soon you will find your aid
Do not fear the demons in the dark
We have a journey to embark
You are never alone, even when light will fade
- Aviators
Uživatelské jméno solaire
Zobrazované jménoSolaire
Skupina Liška
Zaregistrován od 16.6.2019 13:25
Naposledy aktivní 20.10.2019 10:40
Příspěvků 32, zobrazit >
Počet přihlášení 61
Jméno:Solaire
Pohlaví:samec
Druh:Fenek
Datum narození:16.6.2015
Sourozenci:Solum, Solianne, Soleil, Eclipse
Matka/ otec:Sol / Ciel
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Dobrý den, rád bych se vám představil. Jmenuji se Solaire a jsem naprosto obyčejný fenek. Jistě byste takových, jako jsem já, našli v poušti další stovku a nedokázali mezi námi poznat rozdíl. Velice nečekaně jsem opravdu maličký, ale moje osobnost je veliká. Možná vám tak připadat nebudu, ale můžu vám zaručit, že jsem důležitou součástí světa.
Na první pohled se jevím jako klidný a mírumilovný tvor. Kolem mne se naprosto přirozeně vyskytuje přátelská aura, která zasáhne každičkého v mém okolí. Působím jako přírodní antidepresivum bez vedlejších účinků, a navíc závislost na mně není škodlivá. Jsem přátelský a vnímavý k vaší osobě, dokáži posloužit jako vrba na uchování tajemství nebo jako maličký poradce. Realistický pohled na svět a lehce optimistické brýle ze mě dělají lišáka, který vám řekne pravdu a dodá, že nakonec vše bude v pořádku. Má rozvážnost mi umožňuje si slova promyslet a neplácnout kdejakou necitelnou blbost, jež by ranila srdce druhého. Nerad ubližuji ostatním, a to jakýmkoliv způsobem, nečiní mne to šťastným. Občas se vám může zdát, že nejsem zrovna… přítomen. Nejste na omylu, hodně času trávím zamyšlen a utopen v nepředstavitelných představách, kterými se nechávám unášet zcela bez odporu. Nemějte mi tedy za zlé, když během rozhovoru zmizím a přeslechnu vaše trápení, opravdu to nedělám schválně. Své „chvilky“ poté kompenzuji zvídavými otázkami, občas nemístnými a příliš osobními, neboť neznám hranice. Ptám se na věci, na které se můžete klidně zeptat i mě, proto je nepokládám za něco, co by bylo přes čáru.
Jsem trochu ostýchavý a své přátele si vybírám pečlivě. Chovám se sice přátelsky ke všem bytostem kolem sebe a snažím se udržovat rovnováhu s vesmírem, ale ke svému jádru si pustím jen vybrané bytosti. Citlivá povaha a pud sebezáchovy mi radí, abych zůstal opatrný a vše si důkladně prověřoval. Být s každým kamarád je jedna věc, ale svěřit svou stoprocentní oddanost a bezpodmínečnou lásku, je věc druhá. Pro opravdového přítele jsem schopen skočit do ohnivých jazyků, utopit se v řece, prostě obětovat za spřízněnou duši život. Přes mou lásku nejede vlak, pevné vazby k ostatním tříštím velice těžko, a proto si dávám pozor, na koho se váži. Nemějte však strach, není tak těžké stát se mým drahým přítelem, nejsem náročný lišáček. Opravdu nepožaduji, abyste mi nosili modré z nebe, neb mé přátelství je stavěno na pevných základech životních hodnot, které má dle mého názoru každá lištička v sobě ukryty. Je pravda, že tyto pilíře se u některých lišek změnily v prach a nahradily je jiné cíle a touhy, které mi již tolik nelichotí, avšak nemůžu být přítel s kde kým, pak by mé přátelství nic neznamenalo. V milém okruhu známých se řadím mezi ty upovídanější, ale nesnažím se, aby mé slovo vždy šlo slyšet, jsem přece slušně vychovaný a tolerantní k ostatním. Dokáži si vyslechnout názory jiných a měnit svůj postoj dle situace. Tvárnost a přizpůsobivost mi nejsou cizí.
Ve svém životě se snažím nezaměřovat příliš na sebe a myslím na ostatní. Přeji všem jen to nejlepší a snažím se jim to dát najevo svou podporou a milými slovy. Možná se někomu zdám vtíravý, ale opravdu se nesnažím získat si něčí přízeň skrze lichotky. Na urážky jsem hluchý a zvýšením hlasu se u mne ničeho nedosáhne, projevuji totiž dokonalou apatii k jakýmkoliv náznakům velkého emocionálního vzrušení. Je opravdu veliká vzácnost vidět mě naštvaného, anebo příliš rozjařeného. Jsem klidný střed ležící uprostřed dvou extrémů, možná trochu nudný, avšak konzistentní. Můžete snadno předpovědět, jak se zachovám, neboť můj flegmatismus je přímo do očí bijící. Ano, nejsem dokonalá koule chlupů a nebojím se to říci nahlas. Jsem si vědom svých nedokonalostí, avšak jsem takto spokojen. Může vás to vytáčet, ale nikdy nic nebudu brát moc vážně, ať už půjde o cokoliv. Snad jen velice radikální případy by donutily vykouknout i mou vyspávající seriózní stránku. Většinu času vše beru s nadhledem a z hodně věcí si dělám legraci, ať už se jedná o banality nebo ne, jsem pro každý vtípek na číkoliv adresu. Dokáži si utahovat i sám ze sebe a mám velice vysokou hranici snášenlivosti, takže do sebe nechám píchat klacíkem klidně celé dny, aniž bych se doopravdy naštval. Jsou však některé věci, které nepovažuji za vtipné, a to se poté projeví má odměřená a uražená tvář, která na vás bude nemile zahlížet. Nevydržím tak sice dlouho, ale rozhodně to nenechám je tak plavat a budu si to pamatovat. K mému flegmatismu neodmyslitelně patří vrozená lenost a snaha vyhýbat se řešení vlastních problémů až do poslední minuty před katastrofou. Nemám problém pomáhat ostatním, ale jakmile se jedná o mě, jednám občas hloupě a uspěchaně, abych se s tím nemusel potýkat příliš dlouho. Mám rád svou pohodu a klid, nerad se zaměřuji na negativní věci a nedokáži snášet příliš negativních emocí najednou, moje citlivost mi znemožňuje ustát nápor nepříznivých pocitů najednou. Dokáži odolávat určitou dobu, ale i ten nejsilnější strom se při silné bouři zlomí.
Moc vám děkuji za vaši pozornost a trpělivost, jistě to nebylo nic záživného, poslouchat mě, jak mluvím sám o sobě. Dosti egoistické, nemám pravdu? Jestli jste během mého povídání usnuli, řeknu vám to ještě jednou a velice krátce: jsem obyčejný milý fenek, který pomůže a má smysl pro humor, ale občas dokáže být dosti líný a flegmatický....Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L