O N L I N E
(Za posledních 20 minut)Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Sianataraavatar

Informace

Uživatelské jméno sianatara
Zobrazované jménoSianatara
Skupina Liška
Zaregistrován od 25.1.2020 17:08
Naposledy aktivní 30.1.2020 19:16
Příspěvků 2, zobrazit >
Počet přihlášení 2
Jméno:Sianatara
Pohlaví:samice
Druh:Fenek
Datum narození:7. 1. 2014
Sourozenci:Sestry: Shafiita, Enua
Bratři: Croal, Tie-ka
Matka/ otec:Aponala-sa (mrtvá) / Neznámý
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Sianatara je velmi otevřeným a upřímným fenkem, který vám i přes to, že jste na pokraji smrti, řekne svůj názor bez ohledu na to, co se děje. Sama vyrůstala ve velmi hrdé fenčí skupině, a tak pochytila pár jejich mravů. K samcům je zprvu velice bázlivá, ale pokud se uvolní, tak je velice milá a hravá, jelikož o jejich přítomnost velice stojí. Není však podmínkou, že nedokáže být zlá. Naopak samice jsou jejím úhlavním nepřítelem. Raději je v ignoraci obejde a dělá, že neexistují, ale když dojde na kontakt, lehce prudí. Není tak zcela spokojená ve společnosti stejného pohlaví a nerada se s nimi pouští do konfliktu, a to i přes její rýpavá počínání. Když se však vrhne se samicí do boje, tak využívá slabin. Ráda kouše do míst, která lišku složí během sekundy, i bez potřebných sil.
Její maličkost vždy dbá na to, jak vypadá, nikdy nevyjde z nory s tím, že by její srst měla zrnko prachu. Ráda o sebe pečuje. Nikdy se nechce ušpinit a nerada se otírá o cizí lišky, aby nechytla náhodou nějaké breberky. Samozřejmě, že ty věci dělá, ale necítí se při nich tak úplně komfortně.
Když to vezmeme jako jen o ní, tak její maličkost je dost pestrá. Dokáže se tvářit dost nepříjemně, ale během chvilky se s vámi umí usmívat. Dokáže být na pohled milá, ale chováním může být více než jen podlá a zlá. Umí s vámi ve svých náladách dobře vyčůrávat, ale to jen tehdy, když na ni působíte jako zmetek nebo máte něco, co by chtěla taky. Pokud budete milý, otevřený, tak si jen uškodíte.
Najde se však den, kdy chce být sama, a to je nejhorší moment, kdy do její cesty můžete vejít - zabije vás. Nesnáší, když přijde liška, která se o ní začne zajímat tou vlezlou cestou, kdy by jej nejraději zasypala tunou kamení, udělala mučící techniky a ve finále jej pokousala. Je to moc milá slečna, to už si všichni jistě všimli. Kdyby mohla, tak se chová jen mile, tak jako to dělá, když se cítí s nějakým lišákem komfortně, pokud jí liška nesedne, tak to dá najevo, a to dost jasně.
Sama se raději drží o samotě, ale pokud je ve skupině, tak ráda provokuje jistou skupinu pěkných lišáků, kteří by jí vyhovovali jak vzhledem, tak povahou ve svém životě. Bohužel, zdá se velmi rozhodnutá, ale její maličkost se spíše bojí si začít něco s dalším, jelikož nechce být zas matka na podpoře, kdy jí před noru padají zmrzlé veverky. Už nechce být pomalu ani matkou, bojí se, že jí liščata zemřou, a tak se o ně raději stará jakožto chůva ve skupinách. Ačkoliv by raději trávila čas v obraně, či jako donáška zvěřiny a hlídání zbytku, aby byl v pořádku.
Sama by nejraději skupinu, kde není vše jen tak a je to poněkud divočejší. Ačkoliv je dost hektická, nepochopená, tak jako v tomto textu, tak umí ukázat vícero stran sama o sobě. Nejde odhadnout na první dobrou, jelikož je jako chameleon - mění svou barvu podle toho, co se děje.
Od jistých chvílí se chová dost zmateně, občas snobsky, občas mile, občas vám vrazí kudlu do zad a občas vás jen sežere za slušné „Ahoj“. Je jednoduše pestrá. Nejraději žije tam, kde může být sama sebou - hrdou, elegantní dámou. Ona je však tou, která vládne dominanci.


Zajímavosti

- Její srst je jemná a zdravě udržovaná.
- Je velice elegantní, dbá na svou krásu a noblesu.
- Její maličkost se nerada namáčí - nechce si „ušpinit“ svou srst.
- Je prvorozená dcera, tudíž nejmilovanější.
- Jejím totemem je orel.
- Její zesnulá vlčata slyší ve větru, naslouchá jejich šeptání.
- Nikdy nedává druhou šanci.Historie

...nemá doplnenú históriu...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L