Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

ShakarnazDalší postavy tohoto uživatele:
avatar

Informace

Profil
img
Pro získání třeba 350 kamínků a 30 křišťálů + aktivita a štěstí pro získání přívěsků
Uživatelské jméno shakarnaz
Zobrazované jménoShakarnaz
Skupina Neaktivní
Zaregistrován od 3.2.2019 16:30
Naposledy aktivní 11.8.2019 19:05
Příspěvků 20, zobrazit >
Počet přihlášení 49
Jméno:Shakarnaz
Pohlaví:samec
Druh:Liška kana
Datum narození:1.4.2015
Sourozenci:Ghet'em (♂), Via (♀), Amoneph (♂,†)
Matka/ otec:Via'ada / Tiraz
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Shakarnaz, přezdívaný Raz, Ra a nebo matkou nazývaný Cukřík. Raz se už od útlého věku, kdy slýchal historky o svém otci, rozhodl stát se hrdinou, jako byl právě jeho táta. Ne, že by měl nějaké superschopnosti, ale to, jak akčně někomu vždy pomohl, jak někoho zachránil a jak se postavil i obávaným predátorům - to znělo zkrátka dokonale! A přesně takový chce být i on. Protože je jeho táta vůdce skupiny, trénoval všechny své potomky tak, aby šli v jeho stopách, přesně takový ten skvělý táta, co vás učí jen to nejlepší za doprovodu té nejlepší mamky, která vás vždy po těžkém tréninku zahrne láskou. Bylo to krásné dětství, které ukulo povahu spokojené lišce. Pravda, trochu naivní, ale svět je třeba občas vnímat optimisticky ne? Věřit v dobro a v každou lišku na světě.
Další věc, které je dobrá o tomhle lišákovi vědět je, že je věřící. Víra pouštích lišek, jako je on, se točí kolem spousty bohů v jejichž centru je bůh slunce Re, kdo ví, odkud se tyhle povídačky vzaly, ale Shakarnaz je jeho oddaným sluhou a má své malé rituálky, při kterých mu skládá úctu. Vlastně zkrácenina jeho jména na "Ra" je právě odvozena od tohoto boha slunce. Dále se třeba modlí před lovem, děkuje za krmi i za jakýkoliv nocleh. S tím se váže i fakt, že věří na osud a na to, že jeho cestu řídí právě tento bůh. Často tedy uslyšíte něco ve smyslu, že jeho cesta je daná, že musí následovat svůj osud a blá blá blá. Občas je to dost otravné, občas se to dobře poslouchá. Určitě tím umí dobře namotivovat někdy.
Je to zkrátka lišák se srdcem na správném místě, který se touží stát velkou liškou hrdinou. Je to dobrý přítel - když ho lépe poznáte - a hlavně věrný. Nikdy by nikoho nezradil. Není však hloupý, aby ho mohl kde kdo tahat za nos, to vůbec, umí si dobře vybrat komu pomoct a komu ne, i toho nejlepšího lháře časem odhalí, ale i přes to se mu bude snažit pomoct najít cestu zpět na stranu dobra. Občas dost s humorem, protože je mladý a když má náladu, je dost ironický, sarkastický, atd. a to je s ním potom ta pravá legrace!

Zajímavosti:
• Na svůj druh je to dost velká liška
• Věří v bohy typické pro poušť, odkud pochází, nejvíce uctívá boha Ra
• Je hyperaktivní
• Nikdy nic neměl s liškou (ani lišákem)
• Kdysi ho jedna "vědma" proklela a on tomu plně věříHistorie

Shakarnaz se narodil jako druhorozený syn vůdců skupiny. Žil ve šťastné rodince, která jej milovala a on miloval je. Nikdy mu nic nechybělo. Jeho skupina se skládala z pár členů, ale byla v blízkém kontaktu s jinými, protože na poušti, kde žil, si museli všichni občas pomáhat. Je zvyklý odolávat krutým podmínkám, jaké poušť přináší, byl vychovaný v tom, že píle a bohové jej vždy ochrání, pokud jim bude dobře sloužit. Dětství prožil krásné, až na smrt jednoho ze svých bratrů, který nebyl úplně nejlepší liškou, bohy nectil a více méně jen vymýšlel samou neplechu. Ra byl společně s ním na lovu, když je napadl pouští lev a oni před ním utíkali, Raz se modlil k bohu Re, aby je ušetřil, jeho bratr tím však pohrdal a když se zachránili únikem do jedné z nor, Amonepha uštkl had a pak umíral několik dní v bolestech, což je poměrně traumatické. Raze to ale utvrdilo v jeho víře a proto je z něj opravdu vzorný sloha boha slunce.
Dospívání šlo skvěle dál. I když měl po otci převzít skupinu jeho starší bratr, nikdy na něj nežárlil, věděl, kde je jeho místo a chtěl mu s tím jednou pomoci, trénoval proto stejně s ním, jako by sám měl být vůdce. Nikdy však nebyl dostatečně dobrý, nikdy nebyl tak rychlý, jako jeho bratr, tak silný, ani tak obratný, vždy byl druhý. Nebudu lhát, občas jej to trochu mrzelo, ale nikdy si to nijak nebral, nemusel se taky učit nic a skončil by bez jakéhokoliv umu.
Jednou však skupinou procházela liška, která byla velmi stará, tak stará, že si to ani Raz nedovedl představit, že by se tolika kdy kdo dožil. Liška byla vědma, která byla na jedno oko slepá pro tenhle svět, ale pro budoucnost bylo otevřené. Tiraz jí však vyhnal, protože s ní měl v minulosti špatné zkušenosti a nějaké dosud neúplně vyrovnané spory. Poslal proto Raze, aby jí vyhnal. Údajná "vědma" ho za to proklela a řekla, že až bouře rozsvítí noc, potká lišku, která mu porodí liščata, která bude muset obětovat, jinak bohové sešlou smrt na všechny jeho blízké a až se krví naplní jejich hrdla bude teprve pak moc prosit mocnou Ilme o odpuštění.
Chvíli tomu nevěnoval moc pozornosti, ale za jedné bouřlivé noci se k nim zatoulala jedna překrásná liška jménem Amani a ve chvíli, kdy nad oblohou poletovalo snad tisíce blesků, které ozářili tu hroznou noc, se jejich pohledy střetly a byla to láska na první pohled. Amani byla unavená a tak jí skupina přijala, aby se uzdravila. Oba si spolu moc rozuměli a to Ra děsilo. Dokonce se mu začaly zdát i noční můry. Jedna z lišek skupiny dokonce onemocněla a začala kašlat krev. To Raze utvrdilo v tom, že je kletba skutečná a když se mu po týdnech, kdy nemohl pomalu ani zavřít oči, zdál další děsivý sen, rozhodl se utéct, aby ochránil svou rodinu a všechny blízké. Chtěl najít Ilme, aby jej zbavila kletby a teprve pak se bude moct vrátit. Jestli šlo o náhody, to nikdo neví, on má svou hlavu a ta tomu věří.


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L