Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Saraswatiavatar

Informace

Profil
Poloha: Malé loviště - w/ Moon
Stav: Natržené ucho, kousanec na krku, poškrábané břicho, zraněná tlapka
Nálada: Uvolněná
Aktivita: 100%
×××
Hlas | Patron | Web
×××
Data
28. 2. 2019 - Schválení
19. 3. 2019 - Vivaan
Uživatelské jméno saraswati
Zobrazované jménoSaraswati
Skupina Liška
Zaregistrován od 28.2.2019 19:51
Naposledy aktivní 16.6.2020 16:45
Webfoxwati.webnode.cz
Příspěvků 22, zobrazit >
Počet přihlášení 82
Jméno:Saraswati
Pohlaví:samice
Druh:Liška obecná
Datum narození:17.6.2016
Sourozenci:Starší vrh: Kumari (♀), Aasmi (♀), Ranjan (♂), Ishwar (♂)
Vlastní vrh: Parvati (♀), Anguri (♂)
Matka/ otec:Saanvi / Eshant
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:Vivaan

Povaha & zajímavosti

Saraswati je sladká malá potvůrka, které není radno zkřížit cestu, pokud se neumíte chovat. A že neumíte. Ale to zas tolik nevadí, vždyť ona si ráda hraje…
Je zvyklá, že jí lišky i lišáci padají k tlapkám, zvyklá na to být uctívána. Není to arogance, řekla by, ale její právo. Má na to nárok, vždyť se narodila do dávného a mocného rodu! Je velmi sebevědomá, mohla by se snad zdát i arogantní, avšak ona jen velmi dobře zná hranice svých schopností a dokáže z nich vytěžit co nejvíc. Je velmi ambiciózní a výzvy přijímá s otevřenou náručí, do všeho jde na sto procent. Neustále má touho se zlepšovat, sílit, aby bylo všem na první pohled jasné, že je v přítomnosti téměř božské bytosti. A ona když si něco usmyslí, nikdo a nic jí to nezvládne vymluvit.
Bohužel se však velmi lehce nechá vyprovokovat, takže není neobvyklé, že si ukousne větší sousto, než by měla. Dokáže dokonce ovládnout i svůj strach a čelit mu, pokud je v sázce její pověst. Jak již bylo řečeno, zná se dokonale a tak moc dobře ví, jak zkrotit i svou mysl a ducha. Také je pro ni lehké se soustředit i v krizových situacích a nepropadnout panice. To jí umožňuje, aby předstírala, že se ničeho nebojí a každý jí to spolkl i s navijákem. Vlastně jí celkově moc nedělá problém přimět ostatní, aby jí uvěřili v podstatě cokoli. Je skvělá herečka a nedá se poznat, co z toho, co říká, je pravda nebo lež.
A to je pouze jeden z důvodů, proč s ní může být těžké vyjít. Saraswati není na ostatní moc příjemná – proč by byla? Vždyť jsou pod její nebeskou úrovní! Je sarkastická, úsečná, spíše se vám vysměje a začne hádku, než aby odpověděla na otázku. Je však ochotná mluvit o sobě, své rodině a místě, kde se narodila. Zájem o druhé má však nulový. Není příliš týmový hráč, nemluvě o respektu vůči ostatním. Ona je tou největší autoritou svého života. Nicméně je zde výjimka, a tou jsou opravdu staré lišky. Odkud pochází se těšili velké úctě a tento návyk v ní zůstal zakořeněn.
Ačkoli se říká, že pes, který štěká, nekouše, u této lišky to není pravda. Ona nemá nejmenší problém se porvat. Neustoupí před výzvou a radši zemře, než by měla zbaběle zdrhnout z boje a ztratit na cti. Není to kdoví jaká bojovnice – tedy ona zná velmi dobře teorii boje, ale chybí ji zkušenosti. Mnohokrát si v průběhu souboje uvědomuje, co by měla udělat, ale její tělo není s těmi pohyby sžito. Sama souboj málokdy začne, na druhou stranu není úplně neobvyklé, že někdo vystartuje po ní v reakci na to, co mu řekla.
Ovšem spíše než rvačky upřednostňuje svádění jako cestu ze sporu. Uvědomuje si svou krásu – vždyť o sebe také náležitě pečuje a žilami ji proudí vznešená krev – a ráda jí využívá. Neflirtuje na potkání, zároveň to však nemyslí se svou obětí vždy vážně. Je více než zvyklá na pozornost obou pohlaví, takže ji nevyvede z míry, i kdyby o ni projevil zájem ten nejhezčí lišák či liška pod sluncem. Vlastně by nejspíše hrála absolutně nezaujatou, snad by i opravdu byla. Naopak však ona miluje být středem pozornosti a z duše nenávidí, když jí někdo ignoruje. To i ztratí kontrolu a začne se rozčilovat. Je to pro ni neskutečná urážka, když jí nevěnujete pozornost.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

...


U Ž I V A T E L