Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Rustenavatar

Informace

Profil
Soul soundtrack: https://www.youtube.com/watch?v=tAGnKpE4NCI
Rustenova page:
https://toyhou.se/10014424.rustenRegistrace zaslána:
29.8. 2020 - 4:16
Registrace schválena:
29.8. 2020 - 9:34
První post:
Jezero Arges - 30.8.2020 23:02
Nejdelší post:
326 slov - AKCE - Smažit se vedrem...
Max. počet postů na den:
30.8. 2020 - 3 posty

Dokončeno her: 4
Aktuální poloha:
Louka Yesad, s Nifeou

Seznam her:
1) Rusten a Green, Arges (4 posty)
2) AKCE Smažit se vedrem... (8 postů)
3) Rusten a Zorreia; Antares (7 postů)
4) Rusten a Brae; Zřícenina (4 posty)
5) Rusten a Nifea; Talimon-Ambleer-Zřícenina-Yesad (23 postů + ? -27.3. - 13:30)
Uživatelské jméno rusten
Zobrazované jménoRusten
Skupina Liška
Zaregistrován od 29.8.2020 3:06
Naposledy aktivní 14.4.2021 16:03
Příspěvků 61, zobrazit >
Počet přihlášení 67
Jméno:Rusten
Pohlaví:samec
Druh:Liška obecná
Datum narození:25.05.2015
Sourozenci:Brun (♂)
Matka/ otec:Sol / Vind
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Rusten je povahově složitý lišák. Zdá se být jen tichým pozorovatelem, který Vás neustále probodává pohledem, ale on to nemyslí bůhvíjak špatně. Co si myslí, jen málokdy a málokomu řekne nahlas. Myslí si to potichu, a pokud mu nejste schopni číst myšlenky, tak se to od něj nedozvíte. Přesto má však svou hlavu a nehodlá se řídit podle toho, co mu kdo nakuká. Kdepak, to není jeho styl. Zdá se, že moc dobře ví, co dělá a když už to udělá, má to vždy jasné opodstatnění. Tak samo jako slova - těmi rozhodně neplýtvá a musíte jej vážně zaujmout, aby byl ochoten s Vámi vést delší a smysluplnější konverzaci. Vše si vždy nejprve řádně promyslí, než začne povídat.
Může se zdá být většinu času tajemný. Umí ale taky mnohem víc, než koukat na svého společníka zpovzdálí. Do šarvátek, ať už jde o boj, nebo jenom pouhá slova, se však zpravidla nepouští. Umí docela dost přesvědčivě lhát, ale za normálních podmínek tak nečiní. Může se zdát, že se neustále tváří strašně důležitě, ale je to jeho normální výraz. Pro svou povahu tichého pozorovatele, má občas problém si najít přátele, ale jakmile se mu to povede, brání je i vlastním tělem. Sám jako první nikdy neútočí a zachovává chladnou hlavu až do poslední chvíle, kdy to jde.
Má respekt k přírodě, ale i k živočichům, kteří žijí okolo něj. Teda... ke všem má určitou míru respektu. Ta se liší dle toho, jak na něj dotyčný působí. Nikdy nevsází na první dojem a dává další šance, ty však nejsou nevyčerpatelné. Každého měří jiným metrem, přesto se snaží si od druhých udržovat odstup. Společnost má rád, ale nesmí být příliš velká, živá, či hlučná. Poté má sto chutí sbalit svých pět švestek a zalézt si někam do nory.
Abyste jej potěšili, je pro Vás důležité vědět jednu věc - nadevše miluje dobré jídlo a procházky, a to doslova v jakémkoli počasí. V létě se rád koupe v řekách, je výborným plavcem. To jest jeho asi nejsilnější stránka.

Zajímavosti:
Jeho jméno znamená v Dánštině "rezavý". Toto jméno obdržel od rodičů, přestože nemá ani špetku rezavé barvy v kožichu.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…


(11. 10. 2020)
105
15% do vlastností (využito)
květina (nevyužito)


U Ž I V A T E L


Právě probíhající akce:
Liška na fotce
(16.4 23:59)