O N L I N E
(Za posledních 20 minut)Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Roameravatar

Informace

Uživatelské jméno roamer
Zobrazované jménoRoamer
Skupina Liška
Zaregistrován od 23.3.2019 13:06
Naposledy aktivní 24.3.2019 13:35
Příspěvků 1, zobrazit >
Počet přihlášení 5
Jméno:Roamer
Pohlaví:samec
Druh:Liška obecná
Datum narození:3.1.2015
Sourozenci:Vlastní vrh: Suria xa Deler, Shibi xa Deler
Mladší vrh: Tibi lea Marko, Celeste lea Maria, Majka lea Maria, Aether lea Marko
Matka/ otec:Kiska xa Deler / Sirian xa Deler
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Představte si, že si jdete takhle krajinou a najednou uvidíte něco mohutného. Roam je většího vzrůstu a i jeho kamarád Anelei vypadá vedle něho jako samice. A je si toho vědom. Rád ostatní lišáky provokuje a zastrašuje. A náramně si to užívá. Dominance u něho nechybí a ohledně těch, který mu za to stojí je velice vybíravý. Však pokud mu padnete do noty (Což bývá podobná povaha jakou má on. A Anelei je toho živoucím příkladem) stává se vcelku milým přítelem. Ne, že by se k lišákům choval nějak opatrně a na jazyk si fakt pozor nedává, ale je vidět, že pro něj něco znamenáte. U lišek je to zase jinak. Teda, pokud je schopna ho zaujmout svojí povahou či vzhledem.. To už se z něj stává lišák, jenž se snaží zaujmout. Stále se ale drží své tvrdohlavosti a povahy celkově. Má tendenci si každého zkoušet co vydrží a jak se bude chovat když udělá to a to. Hodně lišek to už naštvalo a poslali ho k čertu. On bez výčitek sebral, pokrčil rameny a šel si svojí cestou. Žádný stres. Takže pár slovy je to bezstarostný,tvrdohlavý, umanutý, dominantní a bůh ví co ještě. I v takovém lišákovi se dá najít něco co ho.. Dá se říct okouzlí. Dokáže si všímat, že ho vnímáte a on to ocení. O něčem se zmíní a vy to po pár sekundách zopakujete, to je způsob jak se k němu dostat. Ti, co již ví co od něj čekat nepřekvapí, když po něčem bez rozmýšlení skočí. Třeba, proč čekat na plán k útoku, když může improvizovat. Spoléhá se prakticky sám na sebe, nikomu jinému nemívá důvod svěřovat práci, jenž může udělat sám. A to platí i pro jeho nejlepší přátele. Ale je tu jedna věc co ho fakt baví. Štvát ostatní a lézt jim na nervy. Pamatujete si, jak jsem zmiňovala, že si každého rád zkouší? A k tomu se to i vztahuje. Častokrát to zachází fakt daleko, až k tomu, že se to zdá jako cílený útok. Mezitím co vy si brečíte v koutě, on si hopsá po louce spálené na uhel a dělá si z motýlků hračku. Však nikomu se ještě nepodařilo mu udělat něco takového, aby ho čistě naštval. Je to přeci lišák, co si z doslova všeho dělá lehkou hlavu. Svoje emoce dusí v sobě pod pokličkou klidu. I on má někdy dost, rád si sedne někde k vodě a prostě si tam usne. A právě tam je ho možné najít nejčastěji. Hlavně v létě.
Roamer nikdy nebyl lišák co by nějak toužil po skupině, však nikdy mu nezacláněla. Fungoval spíše jako špeh, protože vždycky dokázal zjistit co a kde se děje. Prostě byl v přehledu. Samostatnost se nad ním tedy sklání hodně často. Toť vše pro to, co je a byl Roamer.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L