Rakanavatar

Informace

Profil
img
Oya oya oya
Uživatelské jméno rakan
Zobrazované jménoRakan
Skupina Neaktivní
Zaregistrován od 20.5.2019 21:05
Naposledy aktivní 26.6.2019 23:13
Příspěvků 0
Počet přihlášení 15
Jméno:Rakan
Pohlaví:samec
Druh:Liška obecná
Datum narození:5. 3. 2017
Sourozenci:Ithan, Talor, Yriel, Waristood, Kylianne
Matka/ otec:Katla / Situs
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:Xayah
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Ne nadarmo se říká, kde matka příroda vzala, někde naopak přidala. V případě Rakana se jedná o velice nevyrovnané rozdělení vlastností, které se zdají až nespravedlivé, ale toho lišáka to nijak netrápí. On je sám se sebou spokojený a snad si myslí, že je i něčím lepším, protože není jako všichni ostatní. Je to na první pohled možná složitá osobnost, ale ve skutečnosti je jenom chaotické sevření bezstarostného jedince, který nebude myslet na povinnosti a potřeby, ale na akci a nemístné vtipy.
Sumarizovat ho do pár slov není zrovna jednoduché, ale snad i nemožné. Základem celé jeho povahy je fakt, že je roztěkaný. Nedokáže se dlouho soustředit na jednu věc, protože si myslí, že pozornost si zaslouží co nejvíce objektů a všechny stejně. V jedné chvíli tak může sledovat motýly na louce, ale ve druhé už bude na půli cesty za objevením bájného pokladu. No a ve třetí chvíli už je po kolena zabořený v bahně a volá o pomoc, protože se zasekl. Jeho roztěkanost mu však přinesla užitečnou vlastnost a to tu, že je neskutečně všímavý. Není moc věcí, které by jeho oku unikly a pokud už nějaká ano, je to způsobené tím, že než na ni stačil poznamenat, stočil svůj zájem někam zcela jinam. Na jeho všímavost navazuje jiný fakt a tím je, že není věc, kterou by si nechal pro sebe. Řekne vše, co má zrovna na mysli, nemyslí na následky a ani na to, zda náhodou svými slovy toho druhého neraní. Jemu nedochází, že jsou věci, které by si měl nechat pro sebe. A většinou, když mu dojde, že něco by nemělo být řečeno nahlas, je už pozdě a může pouze svěsit uši a odejít do ústraní doufajíc, že ho někdo nerozcupuje.
Rakan je sebevědomý, nebojí se navazovat kontakty s cizinci a rád se připojí ke všemu, co označí za zajímavé. Ze všeho nejčastěji se však zajímá o opačné pohlaví, které dokáže rozdělit do tří kategorií. První kategorií jsou lišky, se kterými chce hrát neškodnou hru, která by vyvolala žárlivost u Xayah. Nemyslí své hrátky vážně, ale nemůže si je zároveň ani odpustit. Druhou skupinou jsou ty, které tu hru nechtějí hrát a chová se k nim tak zcela obyčejně, přátelsky, možná vlezle, ale normálně (na jeho poměry). Třetí skupinou je Xayah. Ví, že ho považuje za absolutního hlupáka a neschopu, ale moc dobře ví, že to je její hlupák a neschopa. Vzhledem ke vztahu s Xayah se naučil jednu věc – schovávat se za ni. Není to rváč, agresor, pouze si rád hraje se slovy a špinavou práci nechává na ženský. Umí se totiž rvát lépe než on.
Rakan vesměs v ničem nevyniká. Je to kompletně průměrný jedinec s lehce podprůměrnou inteligencí, ale za to mistr vtipu, sarkasmu a popichování, které ho dostává do malérů, ze kterého se jenom tak sám nevyhrabe. Nevyhledává konflikty, spíše se jim vyhýbá. Chce se pouze bavit a seznámit se s co nejvíce liškami, protože osamělý život je pro něho zcela nenaplněný.
Kdyby se mělo zkráceně říct, kým Rakan je, bylo by využito slovo problém. Přižene se jako bouře, zničí vše, na co narazí a zmizí tak rychle, jako se objevil. Zaryje se v paměti ostatních jako otrava a budižkničemu, ale ve skutečnosti je jenom někdo, kdo nestihl vyrůst. Nebo spíše nechtěl.Historie

A příběh mám sepsat až potom, co se dohádáme, o čem vlastně bude :c


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .