O N L I N E
(Za posledních 20 minut)Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Ragnaravatar

Informace

Uživatelské jméno ragnar
Zobrazované jménoRagnar
Skupina Liška
Zaregistrován od 8.7.2019 12:19
Naposledy aktivní 12.7.2019 11:12
Příspěvků 8, zobrazit >
Počet přihlášení 1
Jméno:Ragnar
Pohlaví:samec
Druh:Liška obecná
Datum narození:6. 12. 2014
Sourozenci:jména sourozenců ani je samotné nestihl poznat, byli od sebe brzy odloučeni
Matka/ otec:Inge /Hillevi
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Už od útlého dětství, tedy od mláděte, byl Ragnar naprosto hravý a veselý, jenže spoustu událostí ho donutilo se změnit. A když změnit, tak úplně změnit. Dalo by se říct, že se se svým vnitřním já obrátil o 180 stupňů a znovu otevřel oči. Už to nebyl ten malý chlupáč, co se sem tam držel zpátky, jen se bavil, někdy na úkor ostatních, usmíval se a radoval ze života, ale smířený, zachmuřený a někdy i ostrý lišcí čumák. Stalo se to navíc tak brzy, že hravost z mládí z něj ani nestihla odejít. Pouze ji potlačil tím, jaký je teď, ale stále se to v něm schovává. Někde tam hluboko uvnitř a je jen otázkou času, kdy vyjde najevo, jak ve skutečnosti v pohodě umí být. Že to není jen ten suchar posypaný sarkasmem a doplněný nepříjemným pohledem.
Raději se drží stranou od všeho dění, což má pro něj sem tam i jisté výhody, jelikož s přemýšlením na tom není úplně zle. Rád vymýšlí taktiky, ale problém je, že se pak nakonec do všeho stejně často vrhne až moc rychle a to nemusí skončit úplně dobře. V životě se ještě potřebuje naučit trpělivosti. Chce řešit všechno rychle, protože proč by měl čekat? Pokud by někomu zachraňoval holý život, tak přeci taky nemůže čekat než cosi spadne z nebes a řekne mu tu nejlepší cestu jakou ho zachránit! Improvizace, to je ono.
Hlavu nosí poměrně hrdě nahoru. Těžko říct, zda-li oprávněně nebo ne. Kolikrát se stal členem nějakých těch "záchranných akcí", kdy si vysloužil pár uznání, ale žádný válečný veterán to není.
Aby ale nezněl jen jako nějaký obyčejný bručoun, je nutné zmínit, že i on má milé a laskavé srdce, byť se schovává v ledově chladném obalu. Je rád v okolí liščích slečen, kterým by nikdy nedokázal ublížit a kdyby proti nějaké měl bojovat, raději odstoupí. V jejich přítomnosti je mu ale mnohem jednodušší dokázat nasadit lepší náladu a úsměv, než-li mezi samci na které tak skepticky hledí.
Potrpí si na určitý klid a na různé skrýše, kde si může zalézt, zavřít oči a chvíli se nechat unášet jen svými myšlenkami, které dokáží být i dosti divoké, temné či naopak naprosto neškodné. K mladým je hodně empatický, umí se starat, ale často vidí v někom mladém sám sebe, když byl v jejich věku. A tyto vzpomínky jsou tak silné, že dokáží vyvolávat jemné halucinace, nic strašného, jen se tolik ztratí v myšlenkách, že nevnímá svět a před očima se mu promítají jako na filmovém pásu střípky z jeho minulosti. Jestli ale jednou přijde někdo, kdo mu život znovu otočí o těch 180 stupňů zpátky, to už je jen a jen otázkou.

Zajímavosti:
Na levé oko nevidí úplně tak dobře jako na pravé. Rozdíl není příliš vysoký a zásadní, ale je tomu tak. Jednou přišel při boji ke zranění, které ho tímto trochu znevýhodnilo a jen doufá, že se to nerozežene k něčemu horšímu.Historie

Byl chladný prosinec, když se do jedné nory narodili maličcí drobci, mláďátka, co na svět spustila s typickým pískáním a žadoněním po teplu a jídle. Několik dní, snad pár týdnů, bylo jako z pohádky, jenže pak přišel ten zlom, kdy jejich noru objevil jiný lišcí samec, co se chtěl ucházet o jejich matku. Jejich pravý otec už byl samozřejmě pryč, pamatuje si pouze jeho jméno, které v tu dobu jeho matka vyvolávala, jelikož si cizí lišák nebral servítky. Jenže to platné k ničemu nebylo, ten už je dávno opustil. Malé zraky všech nedávno narozených tak spatřily souboj mezi jejich matkou a někým, kdo se jim sem vloupal. Aniž by se nadáli, byli však chyceni za krk a svou vlastní matkou vyneseni ven. Každý na jinou stranu. "Běžte, běžte pryč!" slyšeli jen za svými zády a tak byl osud zpečetěn. Tou dobou byl mladý Ragnar více než zmatený. Ano, bylo jasné, že se každý postaví na vlastní nohy, že to bude potřeba, že budou žít sami, ale copak jejich matka nemá trochu soucitu pro to, aby o ně ještě bojovala a bránila je? Upřímně tu rychlou změť událostí nedokázal v jejich věku pochopit nikdo a tak nezbývalo nic jiného než se podřídit osudu. Lovit drobnou zvěř, skrývat se a přežívat. Teprve časem pochopil, že jejich matka jednala skutečně v jejich obraně a kdo ví, jestli je stále naživu. Ten odpor, který ale v ten moment, kdy si to Ragnar uvědomil, cítil ke všem liščím samcům...ten se nedokázal odstranit ničím a doposud to v něm přetrvává, byť ne tak přehnaně jako předtím.
Jeho potulky "za lepším", jak je rád nazýval, byly dlouhé a plné nástrah. Nedokázal si určit, jaký způsob života bude následovat. Chce založit rodinu a opustit ji stejně jako jeho otec? Je takový koloběh života správný? Nepřišlo mu to. Cítil, že by měl k jeho vlastním mláďatům příliš silné pouto a kdyby se něco pokazilo, nechtěl to riskovat. Zavrhl to. Za všechny dny, co přemýšlel, se dostal stejně k výsledku toho, že bude samotářem. Minimálně po dobu neurčitou, ale již měl zasazeno v genech, že takový bude. Tak proč nad tím vůbec přemýšlel? Nejspíš jen blouznil. Potřeboval trochu mluveného slova a to, že si bude povídat sám se sebou nebo se svojí kořistí, to tomu moc nepomáhalo. Ano, za svých cest potkal pár lišek se kterými mohl hodit pár slov, ale nic co by mu výrazně pomohlo. Buď byly odměřené nebo neměly zájem. O samcích ani nemluvě. Navíc kdykoliv už někoho potkal, nikdy se na tom místě necítil dobře. A to už putoval roky! Copak nikdy nenalezne klidu? Po nocích ho strašily sny se vzpomínkami, ve dne čas a spoustu dalšího. V jedno byl ale přesvědčený - chce něco bránit. Cokoliv. Nejspíš kompenzace z mládí, ale byl tím přesvědčen. A vlastně stále je. Ať s ním život zametá jak chce, on se jednou usadí a bude obráncem! A tímto se podporuje co možná nejčastěji. Snad mu nohy budou sloužit ještě dlouho.


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L