Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Noiraavatar

Informace

Profil
A-TEAM OBEZNÁMEN S NEAKTIVITOU Z VÁŽNÝCH DŮVODŮ.img
.....

Aktuální lokace: Polární skála
Aktuální stav: vyčerpaná

———————————————————————————————————————

Přes prázdniny budu povětšinou aktivní, akorát se mnou nepočítejte mezi 3. 8. a 22. 8., protože vedu dětský tábor, kde budu běhat po lese doopravdy 1 .

———————————————————————————————————————

Vztahy:

Tarante: Momentálně ho má za "podivný pocit"
Kaera: Myslí si o ní, že je blázen
Aelin: Pozitivní
Siphr: Pozitivní
Uživatelské jméno noira
Zobrazované jménoNoira
Skupina Liška
Zaregistrován od 6.7.2019 22:39
Naposledy aktivní 13.12.2019 20:18
Příspěvků 50, zobrazit >
Počet přihlášení 156
Jméno:Noira
Pohlaví:samice
Druh:Liška polární
Datum narození:22. 1 .2014
Sourozenci: Kira (starší sestra) - jediný přeživší sourozenec
Matka/ otec:Thalia - Statečná avšak prchlivá liška s bojovným duchem / Nox - Hrdý a šlechetný lišák, kterému ovšem schází věrnost
Území:Polární skála (Snuri)
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Na první pohled se může zdát, že Noira je chladnokrevná, odměřená a velmi tichá liška, se kterou není radno si zahrávat. Když za ní přijdete, třebaže s přátelským výrazem ve tváři, bude vás propalovat pohledem a hledat jakékoliv náznaky zrady či špatných úmyslů. Při rozhovoru budou její odpovědi krátké a úsečné a nejspíš se po nějaké době poběží věnovat něčemu jinému. To je ovšem pouze cílený dojem. Jakýsi obranný mechanismus ovlivněný přehnanou nedůvěrou až paranoiou. Uvnitř je Noira velmi milá, hravá, citlivá a empatická duše, která má smysl pro zábavu a když se s někým opravdu sblíží, je schopná mu tuto svoji stránku ukázat. Ke sblížení a získání důvěry však vede dlouhá cesta a jediný špatný krok vám může udělat nepřítele, se kterým je nutno počítat. Pokud ji jednou zradíte, můžete si být téměř jistí, že druhou šanci už nedostanete. Za své přátele se nebojí prát, což díky svojí sestře zvládá docela obstojně. To se ovšem týká pouze velmi mála jedinců. Ve větších skupinách jí bývá úzko a radši se drží někde ve stínu kousek od ostatních. Ne, že by se bála... jen se s nimi prostě nechce bavit. Věří ve svoje schopnosti, málokdy se obrátí pro pomoc k druhému, taky je velmi tvrdohlavá, často se přepíná a zakládá si na samostatnosti. Má taky velmi silné morální zásady a pokud se vyloženě nepříčí s pudem sebezáchovy, drží se jich. Její byť krátký život jí v duši zanechal mnoho jizev, které se jen tak nezahojí a když ano, tak velmi pomalu. Má svoje démony, kteří jí téměř každou noc nedají spát a někdy zaviní, že to odnese její pelíšek, za což se velmi stydí. Může se stát, že na ni v noci narazíte jak bloumá krajinou, sleduje měsíc a ze strachu, což by nikdy nepřiznala, se brání spánku. Jít za ní v takový moment vyžaduje pořádnou dávku odvahy. Další velkou slabinou je panická hrůza z výšek a fakt, že když ji něco trápí, bolí či zraňuje, za všechny Bohy co v Saeronu jsou se to nesmí nikdo dozvědět. Bytostně nesnáší, když ji někdo lituje. Rodné doupě rodičů už dávno opustila, jelikož se o sebe dokáže postarat. Je velmi zdatným lovcem a jejímu zvědavému čumáku, který rád přichází věcem na kloub, máloco unikne. Jejím cílem je najít svou sestru Kiru, jež se jí na jejich společném lovu ztratila ve sněhové bouři, když je honili vlci.

Zajímavosti
Při pohledu na lišče nedokáže zachovat chladnou masku. Má v sobě hluboko zakořeněné pečovatelské pudy. Taky zbožňuje sníh a ráda chytá padající vločky za letu. Když se nikdo nedívá samozřejmě.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

Hráč měsíce! (1x)
= 30% sleva na magii od Iscariot (nevyužito)


U Ž I V A T E L


Právě probíhající akce:
x
( ... )