Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

NifeaTato liška je druhým charakterem uživatele Tarante.
avatar

Informace

Profil
FIRST IMPRESSION
• Na svůj druh má průměrný či lehce vyšší vzrůst.
• Je hubená a nemá příliš svalstva, ale nikdy netrpěla hladem, takže vypadá zdravě.
• Věčně usměvavá, s přívětivým výrazem.


ZNÁMOSTI
Rusten - zdál se být milým společníkem. Postupně Nifea zjistila, že je trochu nerudný a výbušný, ale dá se s ním bez problémů komunikovat.
Setia - rudá liška Ambleerské skupiny. Ze začátku byla ostrá na cizí návštěvníky, ale poté Nifee trpělivě zodpověděla všechny otázky ohledně skupin.
Lorenzo - zrzavý lišák z Ambleeru. Vypadá přátelštěji než Setia. Vysvětlil Nif pár základních faktů a potom mlčel.
Suiren - sestra, co dodat. Nif mrzí, že se setkaly tak krátce, ale je ráda, že je Suiren zdravá a spokojená. Doufá, že se ještě potkají.
Cherokee - veselá a přátelská liška, která umí šplhat po stromech.
[color=#22BD44
Uživatelské jméno nifea
Zobrazované jménoNifea
Skupina Úschovna
Zaregistrován od 15.6.2020 22:31
Naposledy aktivní 21.4.2023 10:40
Příspěvků 63, zobrazit >
Počet přihlášení 162
Jméno:Nifea
Pohlaví:samice
Druh:Liška kana
Datum narození:2.12.2018
Sourozenci:sestra Suiren
Matka/ otec:Lianna / Zuno
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...
Druhá strana:Iscariot

Povaha

Nifea není liškou složité povahy. Na první pohled může sice vypadat nepřístupně a odtažitě, ale je tomu právě naopak. Je velmi milá a přívětivá. Na cizince mluví slušně a je vždy ochotná pomoci. Zastává názoru, že v každém i sebe zlejším tvorovi se nachází alespoň nějaké dobro a podle toho se tak ke všem také chová. Ráda podá pomocnou ruku, a celkově ráda pomáhá těm, kteří to potřebují. Nedá se říci, že by pro úplného cizince obětovala život, ale určitě by se snažila z hloubi svého srdce, aby mu pomohla jeho přání vyplnit. Za své přátele a rodinu by pak ten život klidně položila.
Je poměrně stoická, pokud v ní budete chtít urazit nebo vyvolat nějakou silnější emoci. Dává svoje pocity najevo jen částečně a často ani neví, jak na vnější signály reagovat. V očích se jí proto často mihne nejistota či zmatení, spíš než přehnaná radost nebo agrese. Například pokud se Nifeu budete snažit urazit, nejspíš si bude myslet, že si tím kompenzujete špatné zážitky a bude vás litovat, místo toho, aby se rozzlobila. Je těžké v ní vyvolat nějaké silné negativní emoce jako závist nebo zlobu. Ale třeba vyděsit ji můžete jako každou jinou lišku.
To, že své emoce neumí dobře vyjadřovat, ale neznamená, že je nemá. Naštvat ji je složité, ale určitě je to možné. Stejně se ale z hádky pokusí dostat spíš domluvou. Nikdy by nechtěla řešit spory bojem, ani kdyby k tomu byla dohnána – raději by se vzdala nebo utekla. Spíš, než slovy ji ale můžete dostat z klidu neopatrným chováním. Nemá ráda, pokud někoho ohrožujete, ať už ji, sebe nebo i další lišky. Nerada vidí někoho trpět a snaží se proto vyvarovat jakémukoli nebezpečí, je rozvážná a dřív myslí, než jedná. Klidně ale v nebezpečné situaci zasáhne, i kdyby to mělo znamenat, že se tím ohrozí, jen aby pomohla trpícímu.
Má ráda klid a klidná místa, ale nepohrdne ani výpravou za dobrodružstvím. Přeci jen je ještě mladá a plná touhy poznat svět. Ráda objevuje nové kraje a poznává nové lišky. Ačkoliv se její druh vyznačuje samotářstvím, Nifee společnost nijak nevadí. Příliš však nemusí velké skupiny a když už s někým putuje, nedá se říci, že by byla tahač konverzace. Je spíš tichá, ale nemá problém se bavit, když vidí zájem od svého společníka.
Dalo by se říct, že Nifea nemá vůči žádným tvorům nebo povahám výhrady. Není to liška, která by měla předsudky. Má ráda každého, kdo zbytečně nikoho neohrožuje nebo neškodí jiným. Speciální místo má v srdci pro mláďata, se kterými si ráda hraje a ráda se o ně stará.Historie & zajímavosti

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel