Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Nessaavatar

Informace

Uživatelské jméno nessa
Zobrazované jménoNessa
Skupina icon Hráč měsíce
Zaregistrován od 5.2.2021 16:34
Naposledy aktivní 9.4.2021 0:18
Příspěvků 13, zobrazit >
Počet přihlášení 4
Jméno:Nessa
Pohlaví:samice
Druh:Liška šedá
Datum narození:18.1.2018
Sourozenci:Sestra – Naira
Bratři – Noir, Nael
Matka/ otec:Xanaphia / Nereus
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Tato liška jako by uvízla v období raného dospívání. Je to taková veselá kopa toužící po neustálé zábavě a akci. A když jí toto není dopřáno, začne se okamžitě nudit a stěžovat si. Samozřejmě se chová přátelsky. Když někoho potká, ihned začne blábolit jedno přes druhé, neuvědomujíc si riziko, že jí její společník bude rozumět sotva půl slova. Neopomene vám být i přejícím a empatickým stvořením, snažícím se vás vždy podpořit a pochopit vás. Nebo se prostě na ni jen a pouze spolehnout? Většinou ano.
K tomu patří i fakt, že se nechá lehko napálit a příliš důvěřuje.
A i přes to, kolikrát se jí to může stát, se této vlastnosti nejspíše nezbaví. A odpouští? Ano, párkrát vám to promine, ale pak ji přece jen přestanete bavit a odejde pryč. Totiž nic netrvá věčně. Také když jí něco přestane bavit, okamžitě to vzdá. Nudu totiž ona nerada.
Nechybí jí ani dobrosrdečnost. Snaží se vždy jakkoli pomoc, jen aby se dopřálo jejímu snažení. Ale i tak se mnohdy cítí nejistě v tom, co zrovna dělá, ovšem to se snaží co nejvíc zamaskovat, aby se to na její práci nijak nepodepsalo. Takže nejen, že může být velmi nápomocná, také se u ní objevují střípky kreativnosti. I přes to, že se někdy chová spíš jako sotva odrostlé štěně, dokáže přijít na dobré nápady. Akorát ty ze sebe mnohdy těžko doluje - spíše blábolí naprosté, nepotřebné kraviny. Někdo by možná i řekl, že někde sehnala nějaké energetické bylinky.
Když se na někoho příliš upne, stane se na něm přímo závislá. Akorát to se stává jedině, když už druhou lišku zná déle. Při prvním setkání si přece jen dělá nějakou rezervu i přesto, že to tak nevypadá. Nessa se taky projevuje celkem jako citlivá osobnost. Sic je to taková ta klasická optimistka, ale jako každý i ona má ty slabiny, které ji dokážou srazit na kolena a přerušit ty šňůry veselí. Nejednou by to mohlo vyústit až do sebelítosti či celkového přibarvování oné události.
Vždy ji dokáže také naštvat, když se s někým jedná nespravedlivě. A myslí přitom na to, jak dopřát spravedlnosti. Takže natož, že o důležitých věcech hodně spíše nehovoří, ozvat se nakonec umí. Spory řeší spíše slovně, sílu nechává až jako úplně poslední možnost.
Má ráda liščata. Ráda mezi nimi tráví svůj veškerý volný čas a také, jak už je zmíněno, ním pořád duševně tak trochu zůstala. Taky si s radostí zaplave anebo prostě jen tak zablbne. Zábavy nikdy není dost, no ne?

Zajímavosti:
• Má hustší srst, než je obvyklé. Proto radši tráví čas v chladnějších oblastech.
• Na levé oko vidí o něco hůř.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L


Právě probíhající akce:
Liška na fotce
(16.4 23:59)