O N L I N E
(Za posledních 20 minut)Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Neritesavatar

Informace

Uživatelské jméno nerites
Zobrazované jménoNerites
Skupina Neaktivní
Zaregistrován od 5.4.2019 16:53
Naposledy aktivní 24.4.2019 22:02
Příspěvků 1, zobrazit >
Počet přihlášení 14
Jméno:Nerites
Pohlaví:samec
Druh:Liška šedá
Datum narození:8.10.2013
Sourozenci:Noem (♂), Nairon (♂)
Matka/ otec:Athi / Etheras
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

V případě Neritese se jedná o lišku poměrně chladného charakteru. Světu ukazuje fasádu vyrovnanosti, jež se nedotkne ani to nejostřejší slovo, tato iluze se však dosti vzdaluje realitě. Obzvlášť poznámky, které útočí na jeho ego, dokážou v jeho mysli rozdmýchat neuvěřitelně spalující chaos. Ať už se mu v momentě hněvu podaří udržet kamennou tvář či ne, není obtížné ho urazit.

Důvodem těchto pocitů je jeho hrdost. Cítí se totiž dostatečně inteligentní na to, aby se považoval za nadprůměrného a nerad se tak baví s kýmkoli, kdo se chová dětinsky či hloupě. V racionalitě a logice totiž vidí skrytou sílu, mocnější než pevný stisk čelistí či ostré drápy.

Jeho silnou stránkou je trpělivost, loajalita a schopnost se vmžiku adaptovat. Když už si někdo získá jeho respekt, obvykle si vyslouží i upřímný zájem a vyšší postavení v jeho imaginárním žebříčku. Jednoduše řečeno, není nemožné se dostat na jeho dobrou stranu, jen to vyžaduje trochu snahy či obdivuhodnou schopnost.

O svých záměrech mlčí. Své pocity a názory si nechává pro sebe, čímž udržuje svou fasádu a vyhýbá se tak potencionálním konfliktům. Proto působí tak klidně, tiše a sebevědomě. Ve své hlavě o své nadřazenosti nikdy nepochybuje, ale podvědomě se kritizuje za každou malou chybku, tudíž doopravdy není tak sebejistý, jak si myslí.
Právě tato slabina ho sráží na kolena a ve vzácných chvilkách beznaděje ho dokáže dohnat k projevení své zranitelnosti a citlivosti.

Zajímavosti: Rád se zdržuje ve stínech stromů, oceňuje totiž to chvilkové skrytí, které mu mohutné větvě poskytují.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L