O N L I N E
(Za posledních 20 minut)Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Nefertitiavatar

Informace

Profil
Budu se snažit být aktivní, ale o víkendech se mnou moc nepočítejte. ^^

Státnice se blíží, rozhodně na hru nechci zanevřít, ale nemám teď tolik času, kolik bych chtěla. :/
Uživatelské jméno nefertiti
Zobrazované jménoNefertiti
Skupina Liška
Zaregistrován od 12.3.2019 22:07
Naposledy aktivní 16.4.2019 18:11
Příspěvků 7, zobrazit >
Počet přihlášení 14
Jméno:Nefertiti
Pohlaví:samice
Druh:Liška obecná
Datum narození:5.3.2017
Sourozenci:Moon, Raen
Matka/ otec:Lumen / Spirit
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Černá "ovce" rodiny. Tak si vždy tato lištička připadala a táhne se to sní stále dál. Už od narození jí přišlo, že si sestra nakupila veškeré sebevědomí a na ni nezbylo. Samozřejmě to neměla sestře za zlé a nade všechno ji milovala. Byla to přece vina Nefertiti, že se nepoprala o kousek sebevědomí, když se rozdávalo.
Když tuto černou lišku potkáte, zjistíte že se jedná o zakřiknuté stvoření, které se nehrne do konverzací. Raději se při první příležitosti tiše vytratí. Stačí jen když na chvilku obrátíte pozornost jinam a je pryč. Nejraději se sama někde utápí v představách, co by bylo kdyby. Ale nespleťte se, ona není bláhový snílek. Ani se nelituje, jak by se mohlo zdát. Smířila se se svým osudem, že nevyniká v síle, ani v tom, že by dokázala někoho zaujmout, či si s ním sama od sebe popovídat. A hlavně, není naivní. Teď už ne. Jednou byla a krutě se ji to vymstilo. Možná i to je důvod, proč se ostatních straní.
Avšak i taková osamocená dušička, která z principu ostatním nedůvěřuje, potřebuje nejlepšího přítele nebo přítelkyni. Někoho, komu se bude moci vypovídat z vnitřních démonů. Potřebuje jinou lišku, která ji nezradí, ve všem ji poradí a bude tu vždy pro ni. S někým takovým by dokázala být odvázaná, možná i odvážná, doplnila by si chybějící sebevědomí a nepřišla si tak cize ve světě lišek. Ráda by, aby to byl jeden ze sourozenců, ale jelikož se jim celý svůj život snažila vyrovnat, protože si vedle nich připadala nedokonalá, tak je nechce zklamat. Proto se s nimi nedokáže tolik uvolnit.
Nesnaží se být vlezlá, podlá, vypočítavá nebo jakkoliv zlá. Je jen obezřetná a odtažitá, aby nevložila důvěru do tlapek nesprávné lišce. Nevyhledává konflikty a kdyby se k něčemu takovému schylovalo, raději zvolí formu domluvy. A kdyby ani tento postup nefungoval, zdrhne tak rychle, že uvidíte jen její bílý ocásek. Najde se ve světě Sareonu nějaká liška, která ji dodá potřebné sebevědomí a ukáže jí, že je dobře že zde žije, i když to ona sama nevidí?Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L