Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Navinavatar

Informace

Profil
× Korona prázdniny, aktivita 100%
× Přečti si zajímavosti!
× Každá chyba v přímé řeči je schválně, aby byl kladen důraz na jeho přízvuk 1
img
2020
19.3. registrace ❤
20.3. schváleno, vzhled img
img
● Zná jménem
lonely soul
○ Nezná jménem
soon
:)
Uživatelské jméno navin
Zobrazované jménoNavin
Skupina Neaktivní
Zaregistrován od 22.12.2019 11:52
Naposledy aktivní 20.3.2020 22:40
Příspěvků 1, zobrazit >
Počet přihlášení 17
Jméno:Navin
Pohlaví:Samec
Druh:Liška polární
Datum narození:24.12.2017
Sourozenci:nemá
Matka/ otec:Ciara /Keller
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Každý si v něčem dokáže najít svůj vnitřní klid. Někdo v tichu, někdo v šumící vodě či padajícím dešti, někdo třeba v rychlosti. Já jsem si svůj klid našel… V mluvení. Ve většině sociální motýlek. Mluvím pořád, i když jste ticho – a se všemi se také snažím bavit se na stejné úrovni, nehledě na postavení, věku či povaze. Okolní vzduch v mojí společnosti vždy zaplní irský přízvuk a nějaké ty vtípky. Nejsem sice dobrý v žertování, no směju se vlastně skoro všemu. Špatný smysl pro humor? Možná. Ale já se jen snažím žít svůj život.
Chovám se spíše jako lišče. Alespoň tak přemýšlím, pokud samozřejmě nejde o vážnou situaci, kdy zapnu mód Taťka Navin. Jinak celou dobu skáču kolem, dělám blbosti a snažím se spřátelit se i s kameny, když to je nutné. Všude strkám čumák a má zvědavost vám bude neustále lézt do soukromých věcí. Jo, taky se vrhám do věcí po hlavě a nad následky tak přemýšlím až potom. Občas se tím dostanu do nechtěných soubojů (které rozhodně nevyhledávám), občas si naopak najdu nové přátele. Žiju takovou svou vlastní loterii.
Snažím se všem liškám pomáhat. Nepoznal jsem, co jak chutná ironie nebo sprostá slova. Dokonce jsem ani nikomu nepodrazil tlapky nebo neměl touhu se někomu pomstít. I když dokážu být naštvaný, radši se na chvíli od civilizace vzdálím, než abych někomu zbytečně ublížil. Nebo se někde najím, což je mimochodem má nejoblíbenější činnost. Pokud máte jídlo, jsme automaticky kamarádi – dokud ho nemám já a vy se budete chtít dělit. Nedám.
Ačkoliv na život hledím hlavně s optimismem, někdy to také nejde. Když mě někdo uráží, či se naváží do mých známých a přátel nebo když mě něco bolí – to i přes všechny ostatní pozitiva dokážu uronit slzy a mít zkažených klidně několik dní. Takže asi ano, dal bych se považovat i za citlivého lišáka. Navíc jsem dost nešikovný a často tak středem smíchu. Mám rád, když se lišky smějí, ovšem jen se mnou – ne mně.
Asi bych to shrnul následovně. Extrovertní nevyspělé lišče, které se vám bude snažit všemi způsoby vnutit a zpříjemnit vám den – pokud se nestanu středem vašeho posměchu či urážek. Snílek a jedlík, to jsem já. Navin.

Zajímavosti
Trpí krátkozrakostí a často ho můžete přistihnout, jak na vás z více než dvou metrů mžourá. Nablízko naopak vidí perfektně, takže mu tato vada v lovu nijak nepřekáží.
Dále tu máme jeho lásku k jídlu a následky, které si sebou nese. Nedělá mu problém běhat a vytrvat a to všechno, no rozhodně nemá postavu atleta a má baculaté snad úplně všechno. K tomu ještě přidejte velmi, velmi huňatou srst a máte jednu velkou polární kouli.
Vzhledem ke svému původu v Irsku má zvláštní přízvuk, který sice lahodí uším, ale často mu není moc dobře rozumět.
Než přišel do Saeronu, neviděl jedinou živou dušičku, která by nebyla liškou polární či měla nějaké speciální znaky. Proto se může před těmito liškami chovat jinak, no jen do té doby, než si získají jeho důvěru (což je velmi snadné).Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L