Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Moonavatar

Informace

Profil
Datumy:
8.3. 2019 - schváleno

Místa:

S kým:
Uživatelské jméno moon
Zobrazované jménoMoon
Skupina Neaktivní
Zaregistrován od 24.2.2019 17:12
Naposledy aktivní 9.7.2020 14:01
Skypethal.12
Příspěvků 0
Počet přihlášení 84
Jméno:Moon
Pohlaví:samice
Druh:Liška obecná
Datum narození:5.3.2017
Sourozenci:Nefertiti, Raen
Matka/ otec:Lumen / Spirit
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Sebevědomá liščí dáma, která nese jméno Moon. Když se s ní setkáte poprvé, hned se s vámi dá do řeči a to i tehdy, pokud o to nebudete mít zájem. Tato liška zkrátka nesnese odmítnutí a dokáže jít takřka přes mrtvoly jen proto, aby dosáhla toho, čeho chce. Pokud bude něco od někoho potřebovat, bude vás zkrátka otravovat tak dlouho, dokud toho nedosáhne. Ale zase ví, kde jsou hranice, byť někdy jde až těsně za ně a velmi riskuje svůj kožich nebo v menším případě své ego.
Pokud jde o vztahy s ostatními liškami, tak nedělá velké rozdíly mezi osamocenou liškou nebo liškou, na které je pach nějaké skupiny. Je schopna se bavit s každým. Většinou je to ona kdo dává témata k hovoru nebo se snaží někoho rozveselit. Pokud je ve skupině více lišek, tak si nevyskakuje a respektuje postavení jednotlivých členů.
Pokud se chcete s Moon spřátelit, mějte na paměti že je velmi těžké získat důvěru téhle lišky. K tomu, aby mohla dotyčného považovat za přítele, musí jej znát dostatečně dlouho nebo na ní musí zapůsobit nějakým činem či jiným způsobem. Rozhodně není takový typ, na koho stačí zavolat: „Jé, ahoj, budeme nejlepší kamarádi,“ a tím je to vyřešeno. Ne. Přátelství téhle lišky si musíte zasloužit.Když už si získáte její přátelství, dovede být velmi oddaná a pokud se vám stane snad nějaké bezpráví či újma, bude vás bránit zuby a drápky. Její přátelé pro ni znamenají vše.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L