Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Mazikeeavatar

Informace

Profil
img
Uživatelské jméno mazikee
Zobrazované jménoMazikee
Skupina Neaktivní
Zaregistrován od 23.2.2019 12:59
Naposledy aktivní 2.11.2019 14:41
Příspěvků 1, zobrazit >
Počet přihlášení 13
Jméno:Mazikee
Pohlaví:samec
Druh:Liška obecná
Datum narození:23.03.2015
Sourozenci:Vlastní vrh: Whuadech, Whoageeng Jr.
Mladší vrh: Rakqueurn, Rheusrak, Radadton, Zhaqdar
Matka/ otec:Tredcha / Whoageeng
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Mazikeeho si všimnete hned, jak vstoupí na stejné území. Chce, abyste ho viděli. A udělá všechno proto, aby veškerá vaše pozornost byla na něm, abyste na něm viseli očima. Od jeho stylu chůze, který je velmi elegantní a dobře koordinovaný, až po jeho chování. Chová se velmi výstředně a rád je středem pozornosti. Je schopný se vám vetřít do rozhovoru s jinou liškou a je mu úplně jedno, že jste zrovna řešili něco důležitého. A věřte mi, jen tak se ho nezbavíte. K odchodu se musí rozhodnout on sám, nepřemluvíte ho k tomu. Ani výhrůžkami, protože jste mu hluboce ukradení. Vy i váš názor.
Nedokáže vystát nudné jedince. Přijdou mu jen jako ztráta jeho drahocenného času, kterého on rozhodně nemá na rozdávání. A kdo je podle něj „nudný“? Stačí už jen fakt, že máte zbarvení, které nelahodí jeho bystrému očku, a máte problém. Totiž… On má problém s vámi. Velmi často se rozhoduje, jak se k vám bude vlastně chovat, už jen kvůli tomu, jak ho (ne)zaujmete, nebo jak se mu (ne)líbíte. Mnohdy vás může úplně ignorovat a dělat, že vůbec neexistujete.
Ke všem se chová arogantně, jen intenzita arogance se u různých jedinců liší. K některým se chová „lépe“ než k druhým. Velmi to vyplývá z faktu, že si o sobě myslí, že je nejlepší liška na planetě. Sebevědomí má až do vesmíru. Nikdo mu nesahá ani po drápky, natož pak po kotníky. Jeho chování je povýšenecké, zlé a záměrně vás uráží a utahuje si z vás, abyste se v jeho přítomnosti cítili jako méněcenní. Že by ho z toho hlodalo svědomí? Ani náhodou. I kdyby někoho zabil, s jeho černým svědomím by to nehnulo.
Kdo ví, třeba někoho v minulosti skutečně zabil. O časech, které jsou už dávno za ním, se nikomu nezmiňuje. Své démony si střádá pro sebe a bere z nich veškerou sílu. A že těch démonů má spoustu. Raději nechtějte vědět ani zlomek z nich… Přáli byste mu smrt. Dlouhou a krutou.
Z tohoto už můžete vycítit, že bojování mu skutečně není cizí. Nemá ve zvyku se vzdávat. Byl by klidně schopný položit svůj život, jen aby nějakým způsobem neporušil ty pokroucené, zvrácené hodnoty, které v jeho černé hlavě jsou.
Má Mazikee nějaké pozitivní vlastnosti? Těžko říct. Za svůj život už nadělal tolik špatných věcí, že i kdyby měl nějakou světlou chvilku, mysleli byste si, že to je jen nějaká hra a v příští sekundě budete mít jeho drápy ve svém krku. On sám si nevzpomíná, kdy se choval jinak. Chová se tak totiž celý život. Asi nějaká špatná kombinace genů. Černá ovce rodiny, která opustila své blízké, jen aby se na ně nemusel spoléhat. Věří totiž jen sám sobě.
Určitou slabost ale Mazikee má. Bojí se ohně. A to opravdu panicky. Ze vnějšku na sobě nedává nic znát. Ale vevnitř si prochází úplným peklem, kdy by nejradši vyskočil ze své vlastní kůže, aby mohl prchat, a přitom by nevypadal jako zbabělec. Ale kdo by se mu divil? Spálenina jasně značí, že si prošel něčím hrozným. Samozřejmě zaslouženě.
Mazikee je jednoduše odpad liščí společnosti, se kterým nechcete mít nic, vůbec nic společného. A on nechce mít nic společného s vámi.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L