Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Lumenilisavatar

Informace

Profil
img
Uživatelské jméno lumenilis
Zobrazované jménoLumenilis
Skupina Neaktivní
Zaregistrován od 19.3.2019 17:19
Naposledy aktivní 25.1.2020 14:48
Webnazevwebu21.webnode.cz
Příspěvků 217, zobrazit >
Počet přihlášení 579
Jméno:Lumenilis
Pohlaví:samice
Druh:Liška obecná
Datum narození:3.2.2017
Sourozenci:Green, Eleanora, Aurora
Matka/ otec:Herrea / Aston
Území:Ambleerský les (Taerti)
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Nejsem na světě příliš dlouho na to, aby se moje povaha mohla usadit. Stále jsem dosti flexibilní a tvárná, ačkoli některé mé povahové rysy – převážně zděděné nebo vštípené výchovou – mi pravděpodobně zůstanou až do skonu mého života.
Na první pohled se jevím jako ztělesněný oheň, jsem hrdá a krásná, moje tělesná stavba je lehká, ladná a jsem i poměrně vysoká. Nejsem však křehká, jak by si kdo mohl myslet. Sice jsem síly zatím moc nepobrala, ale stále rostu a jistě se to v budoucnu zlepší. Můj pohled je přímý a neuhýbavý, oplývám sebejistotou a cílevědomostí, které mi vyšlapují cestičku mým životem. Matka mne vždy vychovávala tak, abych měla ve všem jasno a chovala se na úrovni. City, ať už sebesilnější, jsem se musela naučit potlačovat a ovládat, nicméně stále si svou ledovou masku nedokážu udržet tak snadno. K cizincům jsem velmi nedůvěřivá a bohužel nevěřím ani svým nejbližším. Neustále něco zpochybňuju a stále si hledám pravdu sama. Snažím se být velmi pečlivá ve všem, co dělám, abych dosáhla nejlepšího výsledku. Moje soutěživost a snaha být vždy nejlepší mi nedají spát ani za nejhlubších nocí. Při své práci jsem trpělivá a nenechám se něčím jen tak odradit, moji zvědavost nelze odsunout či zničit, jak by si mnozí přáli.
S ostatními jedinci se i přes nedůvěru dokáži bavit vcelku na úrovni, ačkoli se to nestává moc často. Své rozumné slovo nedávám jen tak někomu. Určitě se vám budu snažit vetřít do přízně, abych z toho v budoucnu měla nějaké výhody, ale to mi nemůžete mít za zlé. Moje arogance a namyšlenost mi zabraňují vidět ostatní jako sobě rovné, a proto je velice ráda přehlížím. Jsem o mnoho lepší než ostatní vypelichané lišky a často jim to dávám velmi nehezky najevo, avšak i přesto se umím chovat slušně a příjemně, když potřebuji. Moje drzost může dosahovat až nebeských výšek a není výjimkou, když použiji sarkasmu či ironie. Naučila jsem se takto komunikovat s mentálně slabšími jedinci, abych si získala jejich přízeň, a přitom mi neodumřely všechny mozkové buňky. Snížit se na jejich úroveň by mne psychicky zdeptalo a nevím, jestli bych se z toho někdy vzpamatovala.
Toužím po vlastní dokonalosti, úspěchu a respektu a ostatní jsou povinni přinášet oběti v můj prospěch. Nezáleží na tom, jak složité to pro ně bude, je mi to opravdu jedno. Dělají to kvůli mně, a to už je hodně velký důvod. Vlastně neznám žádný větší. Pokud se jim však k práci nechce, musím je k tomu přinutit. Mé pokusy nejsou vždy úspěšné a stále v tomto oboru získávám zkušenosti a zdokonaluji se, nicméně předpokládám, že za pár let donutím i toho nejzatvrzelejšího, aby mi přinesl levandule až k nohám. Nemám problém komukoliv zalhat a slíbit mu hory doly, abych dosáhla svého.
Můj život je jednoduchý a dokáži si jej bezstarostně užívat. Nechat si sluníčkem prohřát srst, odpočinout si na mechu a dát si něco dobrého na zub, zatímco budu stále vypadat velice vznešeně a elegantně. Nejsem ale taková princeznička, jak se vám může zdát. Dokáži se o sebe postarat i sama, když na blízku není nikdo, kdo by o mne ochotně pečoval. Nemám problém lovit a bránit se, dokáži se přizpůsobit téměř jakékoliv situaci. Nevadí mi ani špína, která se mi na kožíšku zachytí. Občas je totiž lepší udělat si věci sám, a přitom se trochu zašpinit, než to nechat na té lůze, která by ještě skuhrala a odvedla ani ne polovinu práce.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

Hráč měsíce! (1x)

25 2
2% rychlost, 2% obratnost
40% sleva na magii (nevyužito)
Specifická magie (nevyužito)


U Ž I V A T E L