Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Lotusavatar

Informace

Profil
img
╔══════════════════════════════╗
«NOTE»
Kde jsem:
Keterské jezero
Momentální nálada:
3
Bavím se spolu s:
Lumenilis, Newt
╚══════════════════════════════╝

- v z t a h y ¬
+
=Lumenilis(Rubín), Newt
-
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
- a c h i e v e m e n t s ¬
19. 08. 19 - registrace + schválení img
20. 08. 19 - první post (řeka Benrir)
24. 08. 19 - vzhled
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
- h e r b á ř ¬
Nymphesa
• Omnia
Phantasiae Purpose
Štěbetalka
• Morites Perdunt
• Mortiferum
• Jedovatka lékařská
• Agronut
• Sakury
• Baobab
Uživatelské jméno lotus
Zobrazované jménoLotus
Skupina Neaktivní
Zaregistrován od 19.8.2019 11:57
Naposledy aktivní 14.9.2020 0:44
Příspěvků 11, zobrazit >
Počet přihlášení 58
Jméno:Lotus
Pohlaví:samice
Druh:Liška obecná
Datum narození:7.4. 2016
Sourozenci:Hazel(♀), Coral(♀), Bay(♂), Fig (♂)
Matka/ otec: Ember / Flint
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Jakou byste si Lotus představili soudě jen podle jména? Asi jako křehkou něžnou liščí slečnu, která se sporům vyhýbá, nejraději se válí na slunci a jediné její problémy se týkají toho, že by si mohla ušpinit kožíšek. A přišli byste díky tomu na přesný opak Lotus, kterou vám nyní představím. Tato lištička zbožňuje dobrodružství, napětí a nebezpečí se jen tak nezalekne. Ve společnosti jiných lišek se moc nesdružuje, ale jestli na ni náhodou narazíte, dost pravděpodobně se stane, že bude mít kožich celý špinavý a to proto, že se velmi ráda cpe do jakéhokoliv těsného prostoru. Často se jí stává, že se zasekne a nedaří se jí vylézt. Proč se ale snaží dostat do tak podivných míst? Protože věří v to, že na ni někde čeká poklad. Co ale pro ni takový poklad představuje? Cokoliv. Lotus miluje překvapení. Dokázala by za úžasný nález považovat rozkládající se mršinu veverky, nebo jen podivně vypadající list či kámen. Vždy si pak najde místo, kde si své cennosti schová.
Další, čeho si můžete všimnou, je její tón hlasu. Na to, jak vypadá, je až překvapivě sladký a příjemný. Mohlo by vás dokonce napadnout, že není její. Že na vás někdo jen zkouší hloupé triky. Tohle bude pravděpodobně asi jediná věc, kterou splňovala předpoklady svých rodičů, kteří jí pojmenovali po této krásné vodní květině. Rodiče si mysleli, že z ní vyroste milá a roztomilá liška, ale realita byla jiná.
Lotus neřeší své problémy, jako jiní. Neumí vyjádřit své názory a popsat, co cítí, a to ji velmi frustruje. Proto když zjistí, že konverzace nikam nevede, sbalí se a odejde. Pokud se dostane do problému, raději ho vyřeší rozumně, ale jestli si o to situace říká, nebojí se se ani poprat. Rvačky nevyhledává, ale přátelské zápasy zbožňuje. Vždy si ráda poměřovala sílu na bratrech, a to jí zůstalo. Nemůže se nabažit adrenalinu, a přesně proto miluje dobrodružství. Ráda se potápí, skáče do vody, neustále vyhledává nové možnosti zábavy. Někdy tak hloupé, že byste se divili, jak na něco takového může někdo přijít.
Tak nějak zůstala liščetem. Jako malá si našla klacík, který považovala za svou zbraň a všude ho s sebou nosila. Neskutečně ráda trávila noci na loukách a bránila jejím klacíkem květiny před příšerami, které si vymyslela. Její představivost neměla mezí. Věkem se jí tato schopnost trochu utlumila, ale v porovnání s ostatními má fantazii naprosto úžasnou. Stále si představuje různé tvory, kteří s ní chodí na výpravy. Ne však jen ty přátelské. Její fantazie má i negativní stránku, kdy vidí neuvěřitelná monstra, která jí nedají pokoj. Někdy má díky nim problém usnout. Naučila se ale o této její stránce nemluvit, protože jí ostatní považují za blázna. Její neuvěřitelný svět fantazie žije jen a jen v její hlavě.
Velkou vášní Lotus jsou rostliny a vše kolem nich. Ráda se o ně stará, zajímá se o ně a vždy jí udělá nesmírnou radost, když objeví nějakou zvláštní. Pokud narazí na nějakou uschlou, nebo utrhnutou, dokáže jí to zkazit náladu na celý den. Když ale vidí špetku naděje v její záchraně, dokáže u dané rostlinky strávit dny i noci jejím opečováváním, dokud opět nebude v pořádku.
I když je Lotus taková, jakou jsem vám ji popsala, dokáže být velmi vnímavá. S rostlinami sice vychází lépe než s liškami, ale společnost někoho jiného nikdy neodmítne. Baví ji hledá si nové přátele a probírá různé hlouposti. Ráda mluví, ale umí naslouchat. I s naprosto cizími jedná, jako s dlouhodobými přáteli. Někdy dokáže být naivní, jako lišče, ale tolikrát dostala už po čumáku, že se to časem lepší.

Zajímavosti
Je drobnější postavy a má poměrně hustou a lehce vlnitou srst.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…


2% rychlost


U Ž I V A T E L


Právě probíhající akce:
x
( ... )