Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Lorenzoavatar

Informace

Profil
img
'cause nobody wants to die too fast.

❀ A D M I N ❀
Co tu dělám? • Grafika, vzhledy, vytváření profilů, vymýšlení herních/neherních akcí, specifické magie (správa, bannery), rosnička
Kontakt • V případě problémů mi pište ideálně na Discord (Elaysa#9917). Odpovím, co nejrychleji to půjde c:

❀ P O Č A S Í ❀
Pokud splníte aktualitu (zmínění současného počasí v herním postu, platí pouze jednou za jeden saeronský den), klidně mě zmiňte na Discordu. Případně mi napište vzkaz.

❀ A K T U Á L N Ě ❀
Kde? • Šeptavý les
S kým? • Alarius
Poznámka • Nový vzhled zahrán ✓

Více o Lorenzovi se dozvíte na jeho webu (lorenzo-of-saeron.webnode.cz). Pokud máte zájem o hru, klidně napište c:

img
Uživatelské jméno lorenzo
Zobrazované jménoLorenzo
Skupina icon Administrátor
Zaregistrován od 28.7.2020 7:52
Naposledy aktivní 14.4.2021 21:48
Weblorenzo-of-saeron.webnode.cz
Příspěvků 223, zobrazit >
Článků2, zobrazit >
Počet přihlášení 513
Jméno:Lorenzo
Pohlaví:samec
Druh:Liška obecná
Datum narození:01.05.2017
Sourozenci:Raiden (♂), Shivali (♀), Zephyr (♂), Charon (♂), Halcyone (♀)
Matka/ otec:Anthea (†) / Cassiel (†)
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:Horus

Povaha & zajímavosti

Nesuď knihu podle obalu, nesuď lišku podle kožichu. Lorenzo je lišák zahalen temnou rouškou tajemství. Nikdo neví, odkud přišel. Nikdo neví, co skrývá za lubem. Jednou se tu objevil, teď kráčí přímo za nosem. Jeho povaha je komplikovaná, skoro vrstvená. Jeden se musí prodrápat do jeho tvrdé skořápky, aby skutečně pochopil, kdo onen zrzavý lišák jménem Lorenzo je.
Lorenzo na první pohled naprosto září negativní aurou. Pysky má neustálé stočené do zahořklého úšklebu, obočí permanentně přimhouřené. Vypadá, jako by se s naštvaným výrazem již narodil a, bohužel, zůstal mu až do dospělosti. Aby toho nebylo málo, Lorenzo se opravdu i tak nabručeně chová. Pokud se nějaká statečná duše rozhodne ignorovat jeho naštvanou mimiku, Lorenzova slova moc neoslní. Ba naopak. On ten výraz byl pouze jakýmsi varováním. Tento lišák je neskutečně drzý, jeho projevy mohou být urážející, někdy až dokonce vulgární: Rezavý blešivec! Blátivá tlapa! Se svými nemilými přezdívkami je překvapivě kreativní. V tomhle ohledu skutečně nemá vychování.
Autorita mu neříká vůbec nic, úcty na rozdávání moc nemá. Vyrůstal pouze se svými pěti sourozenci, nikdy nemusel nikoho následovat a podřizovat se mu. Lorenzo se nikomu nebude klanit jen proto, že se klaní všichni ostatní. Má svou hlavou, je si svým vlastním pánem. Nicméně Lorenzo sám vykazuje určité známky přirozeného vůdce: je tvrdohlavý a neústupně si stojí za svým názorem. Tyto rysy zřejmě pochází z jeho příběhu: narodil se jako nejstarší ze šesti liščat a často se musel o své mladší sourozence postarat. Vlastnosti zodpovědného staršího bratra mu zůstaly dodnes. Však největším problémem je jeho dotěrný nezájem o členství v jakékoli skupině. Jeho postoj se může změnit, ale v současnosti ho to vůbec neláká. Lorenzo je jednoduše vlk sa... lišák samotář.
Možná překvapení, možná ne, ale rodina je pro Lorenza to nejpřednější. Trochu ironické. Někdo tak zahořklý a rodina? To zrovna nejde dohromady. Je to ovšem svatá pravda: nabručený lišák Lorenzo by za rodinu položil i svůj vlastní život. Své sourozence miluje celým srdcem, ani tisíc hvězd by za ně nevyměnil. Otázkou ovšem zůstává: když má své příbuzné tak rád, proč se prochází světem sám? Jednoduše se sourozenci rozdělili a skončili bůhví kde, tak zní ta krátká odpověď. Tu dlouhou verzi Lorenzo zatím nikomu nepověděl. V hloubi duše doufá, že své bratříčky a sestřičky ještě jednou uvidí. Pokud ne, rád by alespoň věděl, co se s nimi stalo. Snad jsou v pořádku, šeptá si v duchu každičké ráno.
Jeho popudivé chování ostatní často zastraší, nikdo nemá odvahu se na Lorenza podívat hlouběji. Všichni ztratí zájem po tom, co je označí za zablešené špindíry. Ano, Lorenzo je drzý, ovšem srdce má ze zlata. Pod všemi těmi urážkami a nenávistnými pohledy, Lorenzo je celkem laskavý a dobrotivý. Kráčí si to světem se silným morálním kompasem a soucitnou duší. Pokud někde zahlédne lišku se zraněnou tlapou, pomůže jí bez hlubšího rozmýšlení. Pokud narazí na vyhladovělé mládě, daruje mu celou svou kořist bez ohledu na to, že on sám půjde spát s prázdným žaludkem. Jedna z jeho nejsilnějších vlastností je vysoká cena, kterou uděluje každičkému životu. Tvrdě zastává názoru, že všechen život je nesmírně vzácný a musí být chráněn stůj co stůj. Nebojí se použít násilí, ovšem nikdy by nezabil druhou lišku, pokud by to nebylo nutné. Zlo rodí pouze další zlo. Oko za oko by udělalo celičký svět slepý. Celkem zvláštní, že někdo tak nabručený by mohl štěkat básně o štědrosti a dobrotě.
Samostatný a nedůvěřivý, chladný a nepřístupný. Konverzace a společnost vůbec nevyhledává. Získat si jeho důvěru (nebo respekt) je nesmírně náročný úkol, ale nikoli nemožný. Bude to trvat nějakou dobu, ovšem když Lorenzo zjistí, že se mu jeho známosti nesnaží ublížit, stane se z něj spolehlivý přítel. Možná stále kapánek mrzutý, ale přítel, který by ostatním snesl modré z nebe. Najednou se z něj vyklube bytůstka plná empatie a soucitu.
Cíle? Ambice? Lorenzo neskrývá žádné velkolepé plány. Nesní o založení velikánské tlupy lišek, netáhne za pomstou. Jednoduše se toulá a snaží se najít své drahé sourozence. Jeho šance na jejich nalezení ale vyprchávají, tak pouze doufá, že jsou v pořadků a někde honí zajíce mezi těmi nejkrásnějšími stromy. Třeba se ještě jednou setkají... Co když je najde, ale oni ho nepoznají? Ta otázka ho straší ve snech. Najít svou rodinu je hudba neznámé budoucnosti, určitě to nebude jeho jediný cíl. Nu, nic jiného na mysli nemá. Jednoduše by chtěl vidět úsvit zítřejšího dne. Pokud by zemřel o samotě, vůbec by ho to netrápilo.
Copak dělá celé dny a noci? Toulá se, kráčí křížem krážem. Jako snad každá liška, Lorenzo je od přírody nesmírně zvědavý. Do problémů ostatních nos nestrká, ale musí vědět, jaké druhy keřů kvetou na druhé straně té rozbouřené řeky, jaké stromy rostou uprostřed toho hustého lesa. Ve zkratce se snaží prozkoumat celé uzemí a zjistit, kde co je.
Závěrem by se mělo zmínit, že Lorenzo je tak trochu uličník se srdcem z rizího zlata. Nemyslí špatně, nechce nikomu ublížit. Jen nemá vychování.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…


(11. 10. 2020)
220
25% do vlastností (využito)
hvězda do magie (využito)
speciální magie (využito)
vločka (využito)


(25. 12. 2020)
47 6 4
10% síla, 5% rychlost, 5% obratnost, 23% vytrvalost
3 hvězdy do magie (využito)
20% sleva k Iscariot (nevyužito)
30% sleva k Azraelovi (nevyužito)
jedna z vrozených magií navíc zdarma (využito)
možnost založení patrona zdarma (využito)
magické odznaky zdarma (využito)
specifická magie (využito)

Hráč měsíce! (1x)
5 do magie země


U Ž I V A T E L


Právě probíhající akce:
Liška na fotce
(16.4 23:59)