Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Levanderavatar

Informace

Profil
Výskyt pouze o víkendech, hraní pouze výjmečně, spíše oddechovka :D
- Současná situace: Přijímačky se blíží... 10
Pro větší přehlednost uvádím osobnost, ve které je (u hlavní nikoli).
Uživatelské jméno levander
Zobrazované jménoLevander
Skupina Neaktivní
Zaregistrován od 17.2.2019 19:57
Naposledy aktivní 18.11.2019 20:49
Příspěvků 1, zobrazit >
Počet přihlášení 11
Jméno:Levander
Pohlaví:samec
Druh:Liška obecná
Datum narození:22.3.2014
Sourozenci:Neko, Khan, Ajax, Bones
Matka/ otec:Nala / Nibbler
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

O Levandera jako takového se v hlavě dělí více osobností. Každá je úplně jiná a má jiné názory na situaci. Mezi nimi rádoby proklikává, někdy i nechtěně. Celkově jich je 5, z toho je jedna jediná samice. Nejaktivnější je Levander a Onyx. Jiné osobnosti se na povrch mimo krizové situace nevystupují.

Levander
Každá věc potřebuje mít někoho nebo něco hlavního. V Levanderově hlavě je to právě on. Také je občas nazýván jako hostitel.
Každopádně díky tomu má hlavní a nejvyšší slovo. Může kdykoliv zavolat zpátky ostatní osobnosti nebo je zase vyvolat.
Pokud se jedná o povahu. Dosti by ho vystihovalo, to že je velmi nekomunikativní k neznámým. Proto raději proklikne na Onyxe, který je proto tolik aktivní. Je velmi věrný a nikdy nic nemyslí ve zlém. Snaží se mít, co nejméně nepřátel, aby měl alespoň k někomu důvěru a mohl se někomu svěřit s problémy.

Sequilla
Jediná samice v celém psychickém systému. Objevila se jako úplně první ze všech dalších osobností.
S liškami toho moc nenamluví, zvláště s cizími. Po delší známosti si s vámi trochu promluví, stále má však odstup od objímání a líbání.
Je velmi kreativní a často vymýšlí spoustu dobrých vtipů. Ráda také experimentuje s různými kombinacemi potravy. S obyčejným kousek masa z králíka u ní moc nepochodíte. Nejraději má různé bylinky. S tím souvisí i to, že dokáže pomocí správných bylin někoho z části vyléčit na jiné.
Nerada bojuje a přímo zbožňuje, když je někde venku mezi kytičkami. Ráda je okusuje a následně na sebe hází. Nejraději však Levandule, které také často používá jako aromatickou vůni. Tu vůni nemá nikdo kromě jí, Levandera a Onyxe nikdo rád.
U ostatních osobností má přezdívku Levandulka, kterou však úplně nenávidí a při tomhle nazvání by i zabíjela.

Flynn
Nejnovější osobnost, objevila se před necelým rokem. Zatím byl venku jen málokrát.
Momentálně s ním docela Levander bojuje, protože ho stále nerespektuje a neuznává jako hlavního. Venku na všechny křičí a s nikým si ani uvnitř nerozumí. Právě on totiž vymyslel přezdívku Levandulku pro Sequillu. Zdá se všem příliš nesympaticky, na to aby se s ním bavili. Zatím si docela rozumí s Conanem, který mu je z části podobný, jediný rozdíl je ten, že Conan dokáže respektovat a trochu naslouchat. To zase Flynn neumí a má vlastní hlavu.
Úplně. Přepíná ven, kdy chce a nejde zpátky. Nikomu nepomáhá, pouze na něj zírá a pohodí pár slov o tom, že aby žil musí být dost silný.
Zatím mu ostatní vymysleli přezdívku Naštvanec, aby se okamžitě nepřekliknul ven, když o něm někdo mluví.
Dále by se dal popsat jako největší egoista po sluncem, protože při padání z jeho sebevědomí na empatičnost byste padali trochu dlouho než je u ostatních osobností.
Více si rozumí s lišáky, což docela logické. Ale na rozdíl od obyčejných lišáků, tenhle je na lišáky a ne lišky, je tedy jako jediná osobnost homosexuální.

Onyx
Onyx je úplně nejmladší v celém systému. Podle chování usoudit, že mu je kolem pár měsíců. To také souvisí s tím, že je takový smíšek a nic nebere na lehkou váhu.
Snadno se zmanipuluje a první jedná než myslí. Nejvíce ze všech osobností si oblíbil Sequillu, s kterou mají velmi silný vztah.
Když se do něho Levander přeměňuje mívá lehké třesení ocasu. Také má strašně jemný hlásek, který by se dal přirovnat opravdu k nějakému dítěti. Pokud zase odchází, vždy Levander zakašle.
Nemá rád samotu ani povinnosti, pokud mu někdo řekne, aby šel ulovit něco a hned se s tím vrátil zpátky, bude více jak hodinu lovit a po cestě domů se ještě zastaví za kamarády a musí s nimi pokecat o všem.
A ano, kamarády bere úplně všechny lišky, co kdy potkal. Ať už s ním promluvil nebo ne, kamarád je to na milion procent. A pokud se s ním nebaví, nastane vydírání v Onyxově podáním. Aneb dotírání, požďuchování a ocáskování.
Také slyší na Onyxík a Conan mu říká Oxid, protože podle něj ho oxiduje. Onyx, ale neví, co to slovo znamená.

Conan
Mysleli jste, že už nemůže být hůře? Tak jste se mýlili. Conan je totiž typ, co moc nepřemýšlí a okamžitě jedná. Stačí ho jen trochu vytočit z míry a už hned křičí a kope do všeho, co má okolo sebe.
Je strašný detailista a miluje možnost nějaké smrti. Proto se objevuje nejčastěji při lovení zvěře, protože tahle činnost mu jde naprosto dokonale. Nemluví s nikým pouze v případě nutnosti.
Na rozdíl od Onyxe přátele skoro nemá. Pouze pár lišek, které mu zachránily život. A to jim toho ještě dost dluží a musí jim to splatit.
Rád pomůže, ale pouze za nějakou to odměnu. Nic nebude, dobře příště pokud spadnete, tak je schopný si na vás i ještě lehnout. Nedali jste minule, tak proč?Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L