O N L I N E
(Za posledních 20 minut)Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Kaeraavatar

Informace

Profil
img

A K T U Á L N Ě
Zamrzlé jezero

S T A V
Nováček, co se teprve rozhlíží

img

D O D A T K Y
14. 7. 2019 - Registrace
15. 7. 2019 - První post, probuzení u Moře

Aktivita
• Snažím se odepisovat, pokud je to možné, pravidelně (až na víkendy), nicméně může se stát, že odpovím o den později.

Pokud si chcete zahrát, klidně se ozvěte, nebo se rovnou přidejte. Uvítám každou společnost.
Uživatelské jméno kaera
Zobrazované jménoKaera
Skupina Liška
Zaregistrován od 14.7.2019 20:52
Naposledy aktivní 30.7.2019 10:07
Příspěvků 19, zobrazit >
Počet přihlášení 43
Jméno:Kaera
Pohlaví:samice
Druh:Liška obecná
Datum narození:12. 4. 2017
Sourozenci:neznámi
Matka/ otec:Isarrel / Elmar
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Nepopsatelná a neuchopitelná. I tak by se dala tato zvláštní liška popsat, kdyby to ovšem bylo tak jednoduché. Kaera je spalována jistým druhem neklidu a zvědavosti. Veškeré emoce, zážitky a dojmy prožívá opravdu silně a hluboce, a aniž by si to sama uvědomila, několik takových pocitů v mírné formě lze spatřit i v jejích jiskrných hnědých očích. Vypráví se, že oči jsou bránou do duše, do toho nejniternějšího světa. A ona si ten svůj před všemi ostatními, které nezná a nechce si je až příliš pustit k tělu, umíněně chrání, snad jako kdyby to bylo to jediné, co jí ještě zbylo.
Její niterný svět je velmi bohatý svou představivostí, bujnou fantazií, přičemž je naplněný citem, který však jen málokdy prostoupí na samotný povrch. Odrazil by se, jak již bylo zmíněno, v jejím hlubokém pohledu, který by pravděpodobně proklela, kdyby to bylo možné, ale pokud sama nechce, nic se neobjeví. Jen prostupující chladný klid, ze kterého by nejednoho zamrazilo.
Nicméně za clonou tajemnosti, možná i sem tam nějakých přeludů, se skrývá citlivé hřejivé jádro, ke kterému se ale nedostane jen tak někdo. Je zapotřebí dostatek času, ale především trpělivosti.
Je velmi dobrou pozorovatelkou, která si všímá i těch sebemenších detailů (i co se týče projevů v chování), které stojí za pozornost, i když by nad nimi někdo jiný nejspíše mávl tlapkou. Ona zastává názor, že i za drobným gestem se schovává víc slov, než je ve skutečnosti vyřčeno. Dokáže mít upřímnou radost z drobností i maličkostí a s troškou fantazie by se dala označit za celkem mírumilovnou bytost, která nerada řeší konflikty prostřednictvím násilí, ale zdání skutečně klame. Je velmi vášnivá ve slovních potyčkách a v případě, kdyby jí hrozilo větší nebezpečí, umí být poměrně nebezpečným nepřítelem. Umí se postavit sama za sebe, ale je otázkou, jestli by se i se stejným zápalem a vášní postavila i za někoho jiného. Přeci jen je zvyklá spoléhat sama na sebe a druhým, těm úplně cizím, které ani trochu nezná, zase tak moc nedůvěřuje. Vlastně je ani nepotřebuje.
V cizí společnosti se cítí víc jak na tenkém ledě, obvykle není ta, která navazuje hovory a hned se k někomu druží. Když už jí ale někdo osloví, její přístup k dotyčnému je ve všech ohledech velice čistý a upřímný, někdy až přespříliš, nutno podotknout, že se ke každému jednotlivci chová tak, jak on se chová k ní. Je to jeden její zákon, kterého se drží odjakživa a je to asi jedna z mála vlastností, které zdědila po své šedivé matce. Můžete si tedy být jisti, že když na ní budete bezdůvodně nepříjemní, klidné vody její nálady se rychle přemění na rozbouřené moře. Jestliže se vám podaří proniknout za její hradby, které nestojí zrovna nízko (jelikož přátelé si vybírá velmi pečlivě a prozíravě), velmi rychle zjistíte, že je to skutečně nepředvídatelná liška se záludnými myšlenkami. Proto není radno si s ní příliš pohrávat, rozhodně si to nenechá líbit. Pokud se vám podaří překousnout její nedostatky, jako je mírná náladovost, občas i lenivost a lehká drzost, najdete v ní pevnou oporu.
Ráda se věnuje svojí vlastní očistě, neboť o svou stříbřitě černou srst úzkostlivě pečuje. Je to zkrátka pořádná liška, která si zakládá na čistotě a svém čistém voňavém kožíšku.
ZAJÍMAVOSTI
• Na svůj věk poměrně vyvinutá a štíhlá liška, která občas někoho i převýší. Jak by sama podotkla – nejen výškou, ale i svým intelektem.
• Nejzajímavější je její temná kresba kolem uhrančivých očí, jenž výrazně podtrhuje mandlovitý tvar. Oči tak působí mnohem hlubším dojmem.
• Vždy upravená a voňavá. Nesnáší špínu a pokud je něco takového v její blízkosti, a se zápachem, je velmi nesvá a nervózní.
• Závazky jsou pro ni až příliš životně těžkými okovy, kterými nechce být spoutaná. Měla by pocit, že se ocitla v kleci, což by ji zahnalo do kouta. Pro lišku jejího charakteru to není zrovna něčím příjemným, naopak by chřadla a netušila by, co si s něčím takovým počít.
• Má velmi dobrodružnou povahu, se kterou se nebojí překonávat dálavy a spatřit to, co se skrývá pod příkrovem neodhaleného tajemství. Chce objevovat nové věci, pokořit nové výzvy, odhalovat tajemství a překonávat samu sebe, neboť nechce zůstávat na jednom místě.
• Nikdy by se nevzdala své svobody a nespoutanosti. Je to něco, co je odjakživa její součástí.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L