O N L I N E
(Za posledních 20 minut)Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Hotaruavatar

Informace

Uživatelské jméno hotaru
Zobrazované jménoHotaru
Skupina Liška
Zaregistrován od 28.10.2019 11:15
Naposledy aktivní 4.2.2020 19:42
Příspěvků 1, zobrazit >
Počet přihlášení 5
Jméno:Hotaru
Pohlaví:samice
Druh:Liška kana
Datum narození:19. 11. 2017
Sourozenci:Koichi (♂), Eiju (♂), Kin (♂), Kaede (♀)
Matka/ otec:Minori / Hiro
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Hotaru, náladová liška která je schopná v jednu chvíli zabíjet a druhou vás samou láskou umačkat. Občas ulhaná, občas čestná, podle nálady, které jak již bylo zmíněno, není radno věřit. Jaká by ale byla při prvním setkání?
Hotaru je doslova posedlá dokonalostí a to v tom největším a nejhorším možném měřítku. V její hlavě se neustále jeví ta otázka, co si by si o ní mysleli ostatní členové její rodiny a jak se musí jevit svému okolí. Dalo by se říct, že si z toho vytvořila takové své vlastní vězení a momentálně už není schopná konat aniž by nad tím nepomyslela.
Uvnitř prahne po uznání a po tom, aby ji ostatní brali jako vůdce, jako tu, které mohou věřit a která má vždy pravdu. Ne, že by toužila po moci, to rozhodně ne, ale to uznání je něco, po čem sní už odmala. Už právě kvůli tomu všemu je ale i tak vystresovaná z každého kroku který udělá, jelikož...Co když něco pokazí? Co když si to ostatní zapamatují a už v ní nebudou věřit? Proto jakákoliv malá situace dokáže v její hlavě vytvořit bouři.
Abychom ale nemluvili jenom o stinných stránkách, právě díky tomuhle je ale i tak cílevědomá. Jde si pro to co chce i přes mrtvoly, pokud chce aby ji měl někdo rád, nevadí ji kvůli tomu podvést deset dalších. Celý její život se skládá z toho jednoho snu a pokud by musela zabít, aby ji všichni uctívali, v tom případě nemá problém s ničím.
K tomuhle se hodí zmínit jak perfektní herečka je, neustále se přetvařuje. Vlastně tak moc, že je až těžké poznat kdy je sama sebou, pokud vůbec někdy.
Pokud si uvědomí, že jste přátelský hravý fenek, stane se přátelskou hravou liškou. Pokud jste vrah, který se rád pije, nemá problém po vás taky pár krát seknout a ukázat vám, že je "stejná". Tak moc si už na tenhle styl života zvykla, že to ani nebere jako lhaní, je to zkrátka způsob kterým doteď přežila. Nic jiného neumí.
Takhle se chová pokud ji potkáte v dobré náladě. Přetvářka, lži, lezení do zadku. Zkrátka perfektní mladá dáma.
A ta špatná nálada? Pro některé možná bezpečnější možnost.
Ačkoliv vám v takovém stavu dokáže zkazit den jediným pohledem, dá se to brát jako ta lepší volba. Jelikož vás alespoň netahá za nos.
V těchto svých depresivních obdobích nejčastěji vyhledává samotu a odhání vše kolem sebe. Nepříjemnost a lhostejnost z ní přímo srší.
Když ji tahle blbá nálada přejde, následuje nejčastěji hodně výčitek z její strany, jelikož nikdo si na vás neudělá dobrý názor, když se chováte jako hulváti.
Na druhou stranu, každý má někdy blbý den a i ona musí občas vypnout. Obvzlášť, když je její život jenom jedna velká snůška lží a her. Nebuďte tedy na ni tak naštvaní, když vás pomluví kvůli jednomu slovu či zakopnutí. Protočí očima nad nějakou blbostí, nebo vám dá zkrátka sežrat celou vaši existenci. To je jenom depka.

Z tohohle jde poznat, že je to liška velice proměnlivá a vlastně každé setkání s ní se může odvíjet naprosto jinak. Ovšem i u ní je pár hluboce zakořeněných aspektů, které ne a ne potlačit.
Například ta nenávist kterou má vůči liškám s nosánkem trochu nahoru. Ona má být ta nejlepší a pokud dáte najevo, že v něčem vynikáte, připravte se na boj. Protože ona má v kapse hodně klamů a zvládne vám dokázat, že už dokázala o hodně víc. Ačkoliv polovina z toho bude nejspíš lež. Ona je zkrátka lepší, můžete být zticha.
A nezáleží na tom, že těm slovům uvnitř třeba sama nevěří. Tady nejde o to aby se ona sama měla ráda, ale aby ji ostatní měli rádi.
Všemu proto dává takový lehký ironický nádech, snad aby si mohla sama uvnitř v mysli říct, že nic z toho přece vůbec nemyslí vážně.

To jak moc řeší názory ostatních v ni vytvořilo, dalo by se říct až paranoiu. Stačí jeden cizí pohled, či zašeptání a hlavou se ji už honí ty negativní myšlenky.
„Udělala jsem snad něco? Baví se o mě? Ztrapnila jsem se nějak?“
Chce aby ji všichni věřili, ale sama nevěří nikomu.
Teda, věřila, ovšem to už je dávno pryč. Vždy jako malá měla blízko ke své rodině, teď už jsou ta léta ale pryč a ona je na vlastních nohách a musí se postarat sama o sebe. Z tohoto vyplývá jak samostatná je, nehrne se do žádných tlup, má to takto ráda. Sama na vlastní pěst, nebo spíš tlapu. Ta moudrá neznámá, ano tak by ji měli brát, přesně po tom touží.
Další její důležitá vlastnost...Je jak straka, zbožňuje třpytivé, zářivé, lesknoucí se věci a nebojí se něco nenápadně odcizit, pokud o to má opravdu zájem. Ano, přijdou poté sice obří výčitky svědomí, ale...Koukejte jak se to třpytí! Navíc, co oči nevidí, to srdce nebolí.
Je to sice naprosto ostudné chování a může ji to zničit celou její reputaci. Ale když ono je tak těžké odolat pěkným věcem.
Co se týče řešení problémů, utíká před nimi a zapírá je. Máte podezření, že vám ukradla krásný přívěšek? Škoda, už si dávno zařídila alibi a pro jistotu vás celkově nezná. Pokud se pokusíte nějak poničit její status mezi ostatními, jste zkrátka v háji. Jelikož v takovou chvíli se nebojí ničeho.
No a pokud jste ten blázen, který se náhodou chce dostat blíž k jejímu srdci, smůla. Nevěří vám a nejspíš ani nebude. Nemá zájem o vaše sladké řeči a absolutně netouží po nějakých malých otravách co by musela krmit a učit všechny ty hlouposti. Ne, ne, běžte o dům dál, děkujeme. Tohle ji neláká.
Je možné, že k vám začne cítit jistou náklonnost, ať už jste jakéhokoliv pohlaví, ale o tom se stejně nejspíš nikdy nedozvíte. Takže je nejlepší přesunout se jinam.Historie

...nemá doplnenú históriu...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L