Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

HildiTato liška je třetím charakterem uživatele Freydis.
avatar

Informace

Profil
Do konce července má věneček, který způsobi že jí ostatní mají automaticky rádi 2 výhra v akci
Uživatelské jméno hildi
Zobrazované jménoHildi
Skupina Liška polární
Zaregistrován od 20.3.2023 10:58
Naposledy aktivní 30.9.2023 13:06
Příspěvků 81, zobrazit >
Počet přihlášení 112
Jméno:Hildi
Pohlaví:samice
Druh:Liška polární
Datum narození:18.05.2017
Sourozenci:Sjöfn, Vísa, Dagr, Einbjörn, Bjarkan
Matka/ otec:Heklä /Arngnýr
Území:Ambleerský les (Snuri)
Partner/ ka:Stark
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...
Druhá strana:Iskariot

Povaha

Žár. Dobrý sluha, ale zlý pán. Čím blíže mu jste, tím více pociťujete jeho nepříjemnou spalující moc. Když se ovšem moc vzdálíte, bude vám jeho teplo chybět. Přesně tak působí na ostatní. Nemůžete žít s ní, ale nemůžete žít ani bez ní, pokud ji jednou potkáte. Je jako nikdy nekončící jaro. Jako by pocit znovuzrození neměl nikdy skončit. Je pečovatelkou a opatrovnicí. Matkou všech, kteří to potřebují. Tichou vrbou těch, kdož se potřebují vyzpovídat. Sestrou pro všechny, jenž hledají radu a dcerou těm, co jí chtějí poradit. Je takovou, jakou by správná liška měla být.
Její místo je doma. Nemá se sama potulovat po kraji a hledat dobrodružství. Ne, ne, to je čistě vyhrazeno lišákům. Její činností má být pečování, úklid a lov. Nemá bojovat, nemá uzurpovat území jiných. Nemá být bojovníkem, násilníkem, rváčem nebo dobyvatelem. Ne. Ona má být dokonalou liškou, skromnou, pokornou, takovou, co ví, kde je její místo. Nevyjadřuje se k politice lišáků nebo k jejich vedení, to není nic, co by ji mělo zajímat. Války bere jako něco, co se jí nelíbí, ale co je nepostradatelnou součástí udržení míru. Když je jeden moc slabý, ostatní si na něm smlsnou, ale na silného si nikdo nedovolí.
Její pokroucený pohled na postavení lišáků a lišek se nemusí zamlouvat těm, kdož razí teorie feminismu. Takové se ovšem bude snažit z jejich iluzivních představ fungování světa dostat. Že by skupinu vedla liška? Nemožné, nesprávné, nepřirozené. Není z těch, co by si nechávali svůj nesouhlas pro sebe, takže vám minimálně pohledy naznačí, co si o takové situaci myslí. A většinou nejen pohledy. Má ráda lov, ale mnohem raději pečuje o ostatní. Ráda vypráví pohádky malým liščatům a ráda by se sama stala matkou. Musí jen najít vhodného partnera. Jen tak dosáhne ultimátního cíle, který byl vytyčen přírodou pro všechny lišky, být matkou tolika liščat, kolik jen zvládne.
Domnívá se, že správně to má být tak, že každá liška se drží svého druhu. Křížence proto nemá v lásce, protože jsou jasným důkazem pokleslosti jejich rodičů. Zvrácený úkaz. Není ovšem předpojatá vůči čistokrevným liškám jakéhokoli druhu.
Není hloupá, je jen trochu jednodušší. Některé věci jí dochází déle. Není myslitelkou, ale co se týče loveckých strategií nebo plánování denních rutin, nenajdete nikoho lepšího. Od malička byla cvičena v lovu a pečování o území, ostatní lišky ze skupiny a liščata, takže kolem těchto povinností se točí i její život. Nedokáže žít sama bez skupiny a nedokáže žít ani bez přátel. Společnost potřebuje jako květina vodu.

Zajímavosti:
- zavalitější a menšího vzrůstu
- na těle nemá žádné jizvy nebo šrámy, takové známky bojů se jí na liškách hnusí, na lišácích je ovšem obdivuje jako vyznamenání
- z jídla nejvíce miluje vejceHistorie & zajímavosti

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel