Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Fryaavatar

Informace

Uživatelské jméno frya
Zobrazované jménoFrya
Skupina Neaktivní
Zaregistrován od 11.5.2019 16:12
Naposledy aktivní 30.1.2020 12:19
Příspěvků 4, zobrazit >
Počet přihlášení 19
Jméno:Frya
Pohlaví:Samice
Druh:Liška kana
Datum narození:4.5.2016
Sourozenci:Estragon (♂)
Matka/ otec:Lenore / Trawn
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

O povaze Fryi by se dalo nemálo polemizovat. Z prvu působí jako ustrašený individuál s minimálním zájmem o komunikaci a pohmožděným sebevědomím. Nestává se často, že by se s kýmkoli dala do řeči. Svůj čas přeci jen tráví ve své hlavě a ve chvíli, kdy se prokouše spletitými proudy myšlenek, je situace venku natolik cizí, že se bleskurychle stáhne zpět do sebe. Její introvertní povaha z ní však v žádném případě nedělá poseru.
Zastává myšlenku, že ač je interakce s ostatními redundantní, v jistých životních situacích je více než správné ji využít. Ačkoli se tedy může zdát, že není ničím než tichým myslitelem, uvedu vás v omyl a oznámím, že ač je Frya myslitel, určitě ne ten tichý. Dostanete-li se s ní do řeči zjistíte, že Frya, která ještě před chvílí působila jako ustrašená koule, se vám před očima mění v sečtělou, sebevědomou lišku. V lišku, která po chvíli zapomene na vaši přítomnost a využije vás jako odrazovou desku pro své myšlenky. Nenechte se proto zmást, ačkoli působí tiše, ovládá brilantní mluvu a s radostí přebírá iniciativu.
Ocitne-li se pak v situaci kdy jí hlava nevystačí /což se nestává až tak často/, sklouzne k poněkud agresivnější stránce své osobnosti. Z minulosti totiž moc dobře ví, že kam nedosáhne rozum, dosáhnou s precizní přesností tesáky. Ale žádný strach, pokud přeci jen nastane vyhrocená situace, v oblasti komunikace lehce usoudí, že nejste hodni jakéhokoli slovního projevu z její strany a pokud jde o boj, nezaútočí, dokud nebude sama napadena. Avšak varuji vás, rozhodnete-li se přeci jen zvolit jiný než diplomatický přístup, nebude vám z její strany poskytnuto žádné zvýhodnění. Z boje se necouvá a ústup je ze strany Fryi brán jako vrcholná porážka, pro kterou radši zahyne, než aby ji přijala.
Jak už jsem dříve naznačila, vztahy s Fryou nejsou snadné a pokud neuděláte dobrý první dojem, vyjde to nastejno, jako by-jste v první řadě ani neexistovali. Budete-li však mít to štěstí a podaří se vám Fryu okouzlit, máte našlápnuto na láskyplné přátelství, ve kterém se v žádném případě nebudete nudit. Věřte mi, když říkám, že pokud jde o přátele, dokáže být asi tak laskavá, jako je krutá a nebudete dlouho čekat ani na její naprostou oddanost.
Co o ní poté málokdo ví je, že je v hloubi srdce nadšený cestovatel. Když se nikdo nedívá, poskakuje po okolí, pozoruje ptáky a s fascinovaným pohledem zkoumá rostliny /na které nedá dopustit/. Jejím nejmilejším koníčkem je poté odhalování nových souvislostí, nic jí nevykouzlí větší úsměv na tváři než něco, co přinese nové poznatky. Ať už se jedná o nový potůček, či rostlinný druh, který jakživa nespatřila, je zapálená se o něm přiučit vše, co se dá.
Častokrát se stává, že se u takové aktivity zapomene. Je schopná hodiny a hodiny pozorovat činnost naprosto čehokoli a poté s úsměvem usoudit, že čas samotný je nedůležitá konstanta, jedná-li se o data. Problém nastává, když se ve své hlavě zdrží moc dlouho. Nedej bože, když jí v myšlenkové bublině někdo vyruší. Stane-li se tak, bývá nevrlá a jediné co zní dostanete jsou odhalené tesáky. Pokud poté patříte k hrstce oblíbených jedinců, možná vás odbude falešným úsměvem. K přátelům je přeci jen milejší.
Ne vše je u této lišky pouze o datech, kdo jí zná, moc dobře ví, že je za zásady autoritativní. Neberte mě zle, není povýšená, ani si dvakrát nezakládá na respektu. Zjistí-li však, že saháte hluboko pod její úroveň, nestrpí žádné námitky z vaší strany. Už vůbec ne si od vás nechá rozkazovat, má přeci jen svou hlavu a do svých standardů si rozhodně nenechá hrabat.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L