Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Florenavatar

Informace

Profil
16.1.2020 - img Děkuji za schválení! ♥
Uživatelské jméno floren
Zobrazované jménoFloren
Skupina Neaktivní
Zaregistrován od 16.1.2020 11:40
Naposledy aktivní 18.1.2020 20:58
Příspěvků 3, zobrazit >
Počet přihlášení 7
Jméno:Floren
Pohlaví:Samice
Druh:Liška polární
Datum narození:5.1.2018
Sourozenci:Fifea (†)
Matka/ otec:Fanny /Frosty
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Floren, tak zní jméno liščí dámy, která jako jediná přežila z malého vrhu rodičů Frostyho a Fanny. Sněhově bílá liška, která se v zasněžených oblastích dokáže lehce ztratit, díky svému zbarvení. Když jí potkáte poprvé, okamžitě zaujme svým malým a drobným vzrůstem, avšak malé, drobné, hubené, to je klišé, to u Floren rozhodně nečekejte. Je to poměrně dobře udělaná liščí slečna, která rozhodně miluje jídlo a díky tomu jí to dodává i určité tvary. Dá se říct, že je její postava silnějšího rámce, žádná kůstka jí nikde netrčí, všechno má krásně zaoblené a na pohled může vypadat i díky husté srsti, jako roztomilá kulička.
Je vskutku dosti náladová, avšak pár bodů její povahy, které přečuhují za jakékoli situace jsou. Může se zdát poměrně bázlivá, co se týče okolí, drží se ráda stranou, ale zároveň samotu nemá úplně ráda. Snaží se být přátelská kamarádit se, ale slovní zásoba jí občas vypadne, proto je ráda v houfu dalších liščích kamarádů a jen tak poslouchá. To jí úplně stačí, nepotřebuje být úplně středem pozornosti, ovšem když je mezi „svými“ a již jí otrne, své názory dává najevo občas možná i arogantně. Není namyšlená, nebo přímo egoistická, pokud se nejedná o její kožíšek, má ale lehce prořízlou tlamu, a proto pokud má něco na jazyku, řekne to tak, jak to vidí, bez ohledu na to, jestli to je dobrá nebo zlá zpráva. Díky své trpělivosti a opravdu výbornému myšlení, kdy dokáže promyslet každý detail, únikovou cestu, výpravy, se občas může stát, že myslí i za více osobností a lehoučce pak zmanipuluje i ostatní. Dokáže své názory prodat, tak aby si ostatní mysleli, že je nápad i z jejich hlavy, ale ve skutečnosti jim to bylo pouze podstrčeno.
Floren nevyhledává konflikty, je to liška polární, mezi ostatními opravdu malá a co se sil týče, taky jich moc nepodědila. Fyzickému kontaktu se proto snaží vždy vyhnout a pokud to jde, obejde to domluvou. Pokud si někdy vezme něco do hlavy, chce to splnit do posledního bodu a co nejlépe, rozhodně nikdy nic neodflákne.
Známých může mít plnou fůru, ale opravdové přátele si hledá těžce. Získat její důvěru trvá někdy opravdu dlouho, i když se může zdát, že se chová přátelsky. Pokud to jde, ráda se nechává obskakovat druhými, to jí nijak nevadí a cítí se tak trošku nadřazeně, každopádně ví, ke komu si co může dovolit. Může se zdát, že je to takový tichý vůdce, našeptávačka, rádkyně.
Naprosto miluje zimu, už díky svému původu, zasněžené krajiny jsou pro ni domovem. Zeleň jí také nevadí, ba naopak jí občas i vyhledává, má totiž neskutečně ráda vodu. A logicky na koupání to v mínus kdo ví kolik stupňů není úplně příjemné. Jednou za čas vycestuje do nížin a vyhledává jezera, aby si mohla smočit kožíšek, o který se pečlivě stará. Ráda ochutnává nové chutě, nové bobule, maso, či jen zkouší nové věci. Má srdce, které chce jednoduše poznávat. Její největší jídelní slabinou jsou ryby, pokud se jí podaří ulovit, jsou to pro ni doslova hody.
Floren nijak zvlášť akční není, zdržuje se spíše vzadu – jak se říká, ten kdo dojídá ty zbytky. Nepotřebuje být u akce jako první, nemá to zapotřebí. Tak tohle je drobný popis liščí dámy Floren, pokud chcete zjistit více, poznejte ji.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L