O N L I N E
(Za posledních 20 minut)



Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Faoner



Tato liška je druhým charakterem uživatele Herrea.
avatar

Informace

Uživatelské jméno faoner
Zobrazované jménoFaoner
Skupina Liška
Zaregistrován od 31.3.2019 13:54
Naposledy aktivní 7.11.2019 19:09
Websaeron.cz
Příspěvků 37, zobrazit >
Počet přihlášení 72
Jméno:Faoner
Pohlaví:samec
Druh:Fenek
Datum narození:1.11.2013
Sourozenci:Starší vrh: Freisen, Askatron, Faera
Vlastní vrh: Aaira, Aeron, Skyetrin, Faosin
Matka/ otec:Zafaera / Fenrir
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Pro celkové pochopení osobnosti Faonera je důležitá znát povahu, jakou měl dříve. A tou jest příjemný, slušně vychovaný lišák, který byl už na pohled mírumilovným tvorem. Miloval společnost, svou rodinu, své přátele. Tak jako většina lišek z jeho druhu byl velmi společenským tvorem. Rád pomáhal ostatním v nouzi a byl na něj poměrně spoleh. Vědomě by nikdy nikoho neranil. Takový byl Faoner kdysi.
Jeho současná povaha je ale trochu komplikovanější. V jeho srdci se uhnízdil žal, který ho otrávil. Šířil se v něm jako rakovina a díky tomu, je v současnosti tento malý lišák poměrně tichý. Smutný. Většinou se ostatních straní ne snad proto, že by o společnost nestál, ale spíše proto, že má věčný dojem, že o něj nestojí ostatní. Připadá si méněcenný a k ničemu. Díky tomu se z něj stal spíše samotář, na kterého se (aspoň dle jeho názoru) věčně lepí smůla a problémy.
Má poměrně nízké sebevědomí ve všem, co dělá.
Přátele si hledá velmi těžko, protože už není zrovna výřečný. Dokáže se po jisté době normálně bavit a leckdo pak může zjistit, že Faoner je vlastně přátelský, příjemný lišák. Jenže rozpovídat ho, nebo ho přimět důvěřovat více okolí či sám sobě, to je téměř nemožný úkol. Jistě i on má občas lepší dny, většinou je to ale chodící hromádka neštěstí, která se schovává v rozích a temných zákoutích, toužebně hledící po lepším životě. To je ve zkratce povaha Faonera.

Zajímavosti
- Faoner velmi špatně vidí. Už od narození měl špatný zrak, po zranění na pravém oku se však tento hendikep ještě prohloubil.
- Dlouhá doba samoty se velmi odrazila na jeho psychickém stavu. Dříve byl více přátelský, výřečný a mezi ostatními většinou oblíbený.
- Od ostatních fenků je snadno rozeznatelný díky tmavému zbarvení, které je místy až černé. Pro jeho druh je tato srst poměrně netypická.



Historie

...


Vlastnosti


Magie



Skupinová magie



Specifické magie





Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L