O N L I N E
(Za posledních 20 minut)Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

FaonerTato liška je druhým charakterem uživatele Herrea.
avatar

Informace

Profil
Chybí nám - jizvičky (hodně jizviček) a aktuální povaha. 1
Uživatelské jméno faoner
Zobrazované jménoFaoner
Skupina Liška
Zaregistrován od 31.3.2019 13:54
Naposledy aktivní 9.1.2020 12:36
Websaeron.cz
Příspěvků 39, zobrazit >
Počet přihlášení 76
Jméno:Faoner
Pohlaví:samec
Druh:Fenek
Datum narození:1.11.2013
Sourozenci:Starší vrh: Freisen, Askatron, Faera
Vlastní vrh: Aaira, Aeron, Skyetrin, Faosin
Matka/ otec:Zafaera / Fenrir
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Pro celkové pochopení osobnosti Faonera je důležitá znát povahu, jakou měl dříve. A tou jest příjemný, slušně vychovaný lišák, který byl už na pohled mírumilovným tvorem. Miloval společnost, svou rodinu, své přátele. Tak jako většina lišek z jeho druhu byl velmi společenským tvorem. Rád pomáhal ostatním v nouzi a byl na něj poměrně spoleh. Vědomě by nikdy nikoho neranil. Takový byl Faoner kdysi.
Jeho současná povaha je ale trochu komplikovanější. V jeho srdci se uhnízdil žal, který ho otrávil. Šířil se v něm jako rakovina a díky tomu, je v současnosti tento malý lišák poměrně tichý. Smutný. Většinou se ostatních straní ne snad proto, že by o společnost nestál, ale spíše proto, že má věčný dojem, že o něj nestojí ostatní. Připadá si méněcenný a k ničemu. Díky tomu se z něj stal spíše samotář, na kterého se (aspoň dle jeho názoru) věčně lepí smůla a problémy.
Má poměrně nízké sebevědomí ve všem, co dělá.
Přátele si hledá velmi těžko, protože už není zrovna výřečný. Dokáže se po jisté době normálně bavit a leckdo pak může zjistit, že Faoner je vlastně přátelský, příjemný lišák. Jenže rozpovídat ho, nebo ho přimět důvěřovat více okolí či sám sobě, to je téměř nemožný úkol. Jistě i on má občas lepší dny, většinou je to ale chodící hromádka neštěstí, která se schovává v rozích a temných zákoutích, toužebně hledící po lepším životě. To je ve zkratce povaha Faonera.

Zajímavosti
- Faoner velmi špatně vidí. Už od narození měl špatný zrak, po zranění na pravém oku se však tento hendikep ještě prohloubil.
- Dlouhá doba samoty se velmi odrazila na jeho psychickém stavu. Dříve byl více přátelský, výřečný a mezi ostatními většinou oblíbený.
- Od ostatních fenků je snadno rozeznatelný díky tmavému zbarvení, které je místy až černé. Pro jeho druh je tato srst poměrně netypická.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L