Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Draxysavatar

Informace

Profil
Jsem Draxys Šedoťapka, nejúžasnější a nejskvělejší lišák všech dob!

Ne, ale.. V realitě jsem samička. Ráda kreslím, a vás taky nakreslím. :)

Trpím Newtakalitidasmem.

Sbírka obrázků: První je ode mě
img

Druhý je od Lumenilis
img
Třetí od Aelin:
img

I ama beautiful fux. Aj.
Uživatelské jméno draxys
Zobrazované jménoDraxys
Skupina Liška
Zaregistrován od 5.5.2019 15:19
Naposledy aktivní 26.5.2019 17:02
Příspěvků 20, zobrazit >
Počet přihlášení 1
Jméno:Draxys
Pohlaví:samec
Druh:Liška šedá
Datum narození:29. 5. 2016
Sourozenci:Gland (♂), Sur (♂) a Lapin (♂)
Matka/ otec:Darelline / Akkiro
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Dobrodruh Draxys Šedoťapka, lišák s hlavou v oblacích, sebevědomý, přitahující maléry. Tak by se tento mladý lišáček dal popsat. Ve svém kraji byl přímo proslulý tím, jak optimistický a nezodpovědný byl, a taky to byla pravda. Už od malička se dostával do malérů, na to vždy měl talent. A vždycky se z maléru o chloupek vykroutil. Teda skoro vždycky. Tento extrovertní snílek hravě flirtoval s každou liškou, kterou kdy potkal, a díky tomu, že vždy působil dojmem "dokonalého partnera", jeho povahu a život ovlivnilo přesně nula partnerek. Ale protože on je nepoučitelný, do dneška flirtuje se vším, co má čtyři nohy. (A je liška. A neliší se moc věkově.) A i když neflirtoval, tak se rád bavil se všema liškama, na které narazil.
Vždy vyhledával a stále vyhledává kontakt s ostatními liškami, ale protože v okolí jeho útočiště bylo málo lyšek, tak teďka vyhledává kontakt s ostatními o to ukrutněji. Jeho silná předvádivost ho už dostala do spousty problémů, nikdy si nenechal říct, aby už neříkal, že má, na co nemá. Po těhle radách se spíše urazí a začne řvát na celé kolo. Pokud to přeci nevíte, tak on je přeci úplně nejlepší! (Minimálně si to myslí.) I když to tak většinou nevypadá, ke svým přátelům si skoro vždy vytvoří silný vztah. Né hodně silný, ale silný. Často zapomíná na sliby, ale to mu jako jedna z mála věcí překvapivě opravdu dělá smutno. Ano, je snílek a všecko, ale to, když neplní sliby je mu opravdu líto. A chtěl by se naučit plnit sliby, ale dobrodružství čeká. Také se rád toulá. Pokud na nějakém místě nemá přátelé a tak, tak klidně hnedka odejde, ať je místo sebekrásnější, sebepříznivější... Jeho by jste do nebe mohli dát, a ono by ho to po chvíli stejně omrzelo.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L