Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Dexteravatar

Informace

Profil
img
I DONT LIKE YOU AND I WILL ŠIKANOVAT YOU

Známe - Saraswati, Mersis, Luna, Newt, Rakqueurn, Herrea, Lumenillis, Tarante, Setia, Felicitte

Král všech lišek a sex symbol, který je k tomu všemu i neuvěřitelně chytrý!

Nakreslím Vám postavu jen když se mi bude chtít, a je mi úplně jedno, jestli jste se hlásili první nebo poslední :D
Uživatelské jméno dexter
Zobrazované jménoDexter
Skupina Liška
Zaregistrován od 17.2.2019 10:44
Naposledy aktivní 22.3.2020 10:41
Příspěvků 71, zobrazit >
Počet přihlášení 94
Jméno:Dexter
Pohlaví:samec
Druh:Liška obecná
Datum narození:25.5.2016
Sourozenci:Yala (♀), Maer (♀), Xero (♂)
Matka/ otec:Yline / Mari
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Dexter je vskutku lišák podšitý. Na první pohled může občas působit dokonce až mile, jelikož je toho názoru, že každý se může časem hodit. To že je milý, však trvá jen do té doby, než ho naštvete nebo urazíte. Ano, je to velice urážlivý typ, stačí nějak špatně pochopená poznámka a oheň už je na střeše. Navíc si o sobě myslí, že je ten nejhezčí, nejchytřejší, nejlepší a vůbec ten nejbožejší lišák, kterého musí všichni milovat a zbožňovat. Vlastně málokdy myslí na někoho jiného, než na sebe. Na všechno má svůj vlastní názor a samozřejmě se ho nebojí vmést komukoli do obličeje, i když pravda nebo jeho názor nejsou lichotivé. Vlastně málokdy někomu řekne něco pěkného, opravdu od srdce. Moc rád se ale nepere, spíš se hádá a většinou své hádky vyhrává, kvůli tomu, že se nebojí říct ani tu nejhnusnější urážku nebo krutou pravdu. Umřela Vám matka? Potom škoda, že to Dexter ví, protože Vám to dřív nebo později vmete do obličeje. Víc než samce má rád samičky, čímž se rozhodně netají, protože je velikým záletníkem. Málokterá mu vydržela déle jak týden, protože víc než city, se řídí fyzickou přitažlivostí. Lži mu taktéž nedělají sebemenší problém. Proč by si totiž nepřilepšil, že?
K autoritám se staví dost skepticky a dělá mu veliký problém kohokoli respektovat nebo poslouchat rozkazy. V jeho nitru je totiž ještě stále malým, nevyzrálým liščetem. Přátele si ze zásady nedělá, protože nikomu nevěří. Ví totiž, že to co on, můžou provozovat i ostatní a rozhodně se nenechá postavit do situace, kde by ho někdo mohl zradit. Když nikomu nevěří, nikdo ho nemůže zklamat, což je dá se říci, jeho motem. Přesto měl a má svou rodinu na své poměry rád a byl by schopný se za ně porvat, i když to rád nedělá. Ačkoli se tedy tenhle lišák zdá být prolhaný, dětinský, protivný, občas mrzutý a záletník, určitě není prohnilý v celém svém nitru, protože několik dušiček už si v jeho srdci udělalo místo. Přes to všechno občas bývá vtipný a rozesmátý, kdy by jeden řekl, že je až přátelský a sympatický. Poté se však odněkud vynoří jeho mrzuté, naštvané já a všechna navázaná „přátelství“ jsou v tahu, o což mu vlastně celou dobu jde. No, jak to zakončit. Možná tak, že není dobré Dexterovi věřit nebo v něj vkládat naděje, na druhou stranu by se ani neměl okamžitě házet ke stoprocentním záporákům, protože jeho srdíčko není z ledu ani kamene.

Zajímavosti:
*Má dlouhé nohy
*Jeho tělo je pěkně svalnaté
*Srst má spíš hrubší a kratší
*Má trochu delší ouška než většina lišek
*Velmi huňatý ocas k poměru srsti na těle + je také o něco hebčí
*Má svůj specifický pach, který je opravdu dobře rozeznatelný. Těžko ho k něčemu přirovnat, ale nejblíže jsou asi borůvky.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…


(pláň Amaron (západ, východ), Motýlí les)
Odměna: 60 a 4


U Ž I V A T E L