Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Darallathavatar

Informace

Uživatelské jméno darallath
Zobrazované jménoDarallath
Skupina Liška
Zaregistrován od 28.6.2019 11:21
Naposledy aktivní 1.8.2019 16:30
Příspěvků 0
Počet přihlášení 16
Jméno:Darallath
Pohlaví:samice
Druh:Liška šedá
Datum narození:31.3.2016
Sourozenci:Sari
Matka/ otec: Bidit / Shealdir
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Na první pohled je Darallath jen obyčejná plachá šedá liška. Když si vás však pustí k tělu a vy ji poznáte, určitě si ji zamilujete. Je velice rozvážná a svoje kroky ráda plánuje dopředu. Občas však mívá spontánní nápady, nad kterými i ona sama někdy kroutí zpětně hlavou. To z ní dělá lišku, která se špatně odhaduje, je v tomto ohledu nevyzpytatelná. Nikdy dopředu nevíte, jestli se zachová opatrně nebo se do něčeho vrhne po hlavě. I ona to dopředu sama neví. Ne vždy je její spontánnost ovladatelná. A ne vždy dopadne moc dobře. Nakonec se z toho však nějak vymotá ve zdraví, skoro až zázrakem.
Samotářská, toto slovo ji vystihuje snad nejvíce. Dobrou společností sice nepohrdne, ale když má na výběr, je raději sama. K cizím liškám bývá velmi nedůvěřivá, pokud si vás ale oblíbí, uvěří vám i kdejakou hloupost. Přesto ona sama hloupá není, ba naopak. Je to velice chytrá liška, někdo by řekl, že dokonce přímo vychytralá. Je však poctivá a můžete si být jisti, že vámi manipulovat určitě nebude. Její vnímavost jí už několikrát pomohla z těžkých situací. Nemusíte se bát, že by vás soudila. Takto tolerantní lišku, jste jistě už dlouho neviděli. A dobrosrdečností se jí může jen málokterá liška vyrovnat.
Je také nenapravitelná romantička. Více milující lišku jen těžko někde potkáte. Ve svém životě potřebuje lásku, jinak se cítí ztraceně a neúplně. Je schopná se velice rychle zakoukat do nějakého lišáka. Stačí jí na to třeba i pár minut. V takové situaci je jednoduché pro daného lišáka s ní manipulovat. Je připravená udělat vše, co je v jejích silách, aby se mu zavděčila a zalíbila. Danému lišákovi je potom ohromně věrná.
Upovídanost není něco, čím by se mohla pyšnit. Málokdy začne konverzaci ona. Je hodně ostýchavá a bojácná. Nemá ráda přímé střety. Je opatrná v přístupu k ostatním zvířatům, ať už svého druhu nebo jiného. Když už s ní někdo naváže konverzaci, vždy se chová mile a přátelsky. Pokud ji někdo požádá o pomoc, neodmítne. Skoro to až někdy vypadá, že přímo vyhledává, kde by mohla komu pomoci.
Ráda tráví čas na vyvýšených místech, kde má přehled o tom, co se kde děje, aniž by se musela zapojit. Často to až působí, že je velmi nespolečenskou liškou. Jejími oblíbenými místy jsou skalní římsy a větve stromů.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L