Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Bublaavatar

Informace

Uživatelské jméno bubla
Zobrazované jménoBubla
Skupina Neaktivní
Zaregistrován od 27.8.2019 22:50
Naposledy aktivní 2.9.2020 14:11
Příspěvků 2, zobrazit >
Počet přihlášení 14
Jméno:Bubla
Pohlaví:samice
Druh:Liška šedá
Datum narození:24. 6. 2016
Sourozenci:nemá sourozence
Matka/ otec:Trafle /Amboad
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Bubla již od narození byla něco, co můžeme popsat, jako velmi nedopečený chleba. První indikací tohoto faktu byly oči, kterými se na svět poprvé, poněkud křivě, podívala, tedy šilhala.
Kde jiní vynikaly, ona strádala, ať se jednalo o lov, orientaci či jen prostou chůzi. Kvůli šilhání měla trable s orientací a pohybem. Trvalo jí dlouho, než si osvojila pohyb se svým postižením. Když už se naučila pořádně běhat, zaostávala v lovu, a tak se to s ní vleče dál až do současnosti.
Velmi pomalu vstřebává nové informace, které se jí doslova někdy vyhýbají kolem uší, avšak když už se nějaká nová věc zakoření v jejím mozku, už se jí jen tak nepustí. Svého znevýhodnění si není vědoma, v jejích očích prostě jen potřebuje na vše více času.
Může být frustrovaná rychlostí ostatních. Avšak nikdy nebyla za své znevýhodnění šikanována, a tak nemá potřebu si vylévat zlost na ostatních nebo někomu přát špatné věci za to, že v životě měli větší štěstí.
I přes to určité odcizení od ostatních pociťovala. Ostatní měli něco, co ona ne, a proto, aniž by chtěla, cítí větší soucit s těmi, kterým něco chybí než s těmi, kteří v životě měli štěstí.
Jiná liška by mohla Bublu nazvat jednoduchou a zaostalou a nebyla by daleko od pravdy, avšak do její osobnosti je mnohem více, než se může na první pohled zdát. Jsou věci, které ji těší a věci, které nesnáší. Dokáže se smát, plakat, naštvaně řvát a útočit, když je to zapotřebí.
Je přátelská a velmi společenská. Na nové tváře se může zdát plaše až bojácně, na ty známé láskyplně a vřele. Ráda své přátelé podporuje, avšak nikdy neumí volit ta správná slova, a tak svým „podporováním“ spíše ubližuje, ať již svojí neupřímností nebo nerozvážností.Historie


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

...


U Ž I V A T E L


Právě probíhající akce:
x
( ... )