O N L I N E
(Za posledních 20 minut)Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Azumaavatar

Informace

Profil
Můj malý princ Azuma, který ani na chvíli nezavře tlamu 8

O hru piště do SZ. Arigato.

img

°Důležitá datum!°
1. 1.9 2019- Přihlášení a poslání registrace
2. (Asi) 1.9 2019- Přijato! Arigato img
3. 2.9 2019- První post! 9
4. 2.9 2019- Vzhled! 1 (Páni to bylo velmi rychlé :D)

°Aktuálně°
Společnost: Zorreia a obří divný motýl
Místo: Motýlí les
Nálada: 4
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Hl. cíle:
1. Zjistit co je ten obří motýl zač
2.Schopnost Necromancer c:
Uživatelské jméno azuma
Zobrazované jménoAzuma
Skupina Liška
Zaregistrován od 1.9.2019 15:13
Naposledy aktivní 9.2.2020 16:57
Příspěvků 66, zobrazit >
Počet přihlášení 326
Jméno:Azuma
Pohlaví:Samec
Druh:Liška šedá
Datum narození:5.4 2015
Sourozenci:Toen/ Sover/ Risam(†)
Matka/ otec:Irel(†) /Shinji
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Někomu se Azuma bude zdát jako ten nejvíc otravný sameček na světě, který ani na chvíli nebude potichu a všechno nebo všechny okolo sebe bude komentovat. Když však okolo sebe nemá nikoho, kdo by poslouchal jeho hlas, který spíš připomíná někoho, kdo je nemocný už několik let-Ano ano, Azumův hlas je strašně nakřaplý a vždycky zní velmi nemocně, ale to se vám jen bude zdát, Azuma byl vždycky zdravý jako rybka- Nedělá mu problém mluvit si pro sebe. Takže, až uslyšíte hlas znějící jako nemocný liščí sameček, je to právě Azuma, který si povídá sám pro sebe. Obvykle nepřemýšlí jen ve své hlavě, ale všechny svoje nápady vždycky řekne, ať už sám sobě nebo někomu koho, třeba jen teď právě potkal.
Ale přeci jen Azuma taky není věčně upovídaný a nemá vždy tu svojí skvělou náladu. Když přijde to období – Většinou začátek zimy- dokáže být celé dny potichu a jen nepříčetně koukat do dálky. V tu dobu byste snad ani neřekli, že je to ten stejný sameček. Ale jeho špatná nálada přeci jen netrvá věčně a až si konečně zvykne na mrazivé období, plné sněhu a ledu. Jeho skvělá nálada se zase vrátí a je to ten věčně se usmívající Azuma. Kterého všichni tak dobře znají.
Jak už jste asi pochopili, Azuma je velmi společenský typ lišky. Má rád společnost, hlavně někoho kdo si s ním bude celé dny povídat. Obvykle je milý ke všem liškám, ať už jsou malé, velké, staré nebo mladé. Nebere rozdíly jako nějakou věc, která se důležitá.
Někdo by snad i řekl, že je dotěrný. Miluje fyzický kontakt. Ať už se jen s dotyčným sedí vedle sebe a dotýkají se těly, nebo se očuchávají neboli dokonce se o dotyčného i tře. Má rad teplo, které vychází z ostatních a také velmi rád předává to své. Někomu to snad může přijít i nezdvořilé nebo nepříjemné. Takže, kdybyste náhodou potkali Azumu a on by vás zahlédl, určitě by vás hned začal očuchávat nebo se o vás otírat.
Nesnáší, když se musí prát. Tedy ne, že by se to stávalo nějak často, spíše vůbec, ale když už se nějaká ta potyčka objeví, Azuma se snaží hned z boje vykroutit a dostat se z něho. Možná proto, že je strašně bojácný nebo snad i kvůli tomu, že se neumí vůbec rvát. I když jeho mohutnost možná říká opak, Azuma i přes jeho sílu – Která nemá nemalou- se vždycky radši někde schová než, aby se s někým popral. Také kvůli tomu si od sourozenců vysloužil přezdívku „Strašpytel“.
Když Azuma potká někoho koho by mohl považovat za přítele. Ten „šťastný“ se už jeho společnosti nezbaví. Ale zase může být rád, že má tak věrného společníka, který by za něho položil i život.
Rovnou se dostávám k tomu, že Azuma by chtěl velkou rodinu, aspoň čtyři mláďata a jednu věrnou družku, kterou by bezpodmínečně miloval.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

Hráč měsíce! (1x)

15 2 4
2% rychlost, 7% vytrvalost, 2% obratnost
40% sleva na magii (nevyužito)
Založení úkrytu zdarma (nevyužito)
Specifická magie (nevyužito)
1x hvězda do magie (využito)


U Ž I V A T E L