Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

ArattiTato liška je druhým charakterem uživatele Shakarnaz.
avatar

Informace

Profil
cíl: 260 kamínků a 11 křišťálu

Pokles aktivity z osobních důvodů
Děkuju za pochopení
Uživatelské jméno aratti
Zobrazované jménoAratti
Skupina Liška
Zaregistrován od 26.4.2019 16:46
Naposledy aktivní 14.7.2019 10:53
Příspěvků 27, zobrazit >
Počet přihlášení 9
Jméno:Aratti
Pohlaví:samice
Druh:Liška obecná
Datum narození:31.3.2016
Sourozenci:Sourozenci z jejího vrhu zemřeli
Mladší sourozenci: Nirro, Cearl, Gherso, Mor'duun
Matka/ otec:Arra / Keltus'any
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Ach, koukněte! Jaká krásná liščí slečna! Vypadá tak jemně a křehce! Je tak sladká...
Ano, tohle všechno se vám může prohnat hlavou, když poprvé uvidíte tohle křehké stvoření někde na louce za slunného dne. Její tělo snad stvořili samotní bohové, křivky jsou zkrátka dokonalé! Aratti si je vědoma každého svého pohybu, který okouzlí i kdejakou samičku. Načechraná srst jemných tónů a měkký hlásek z ní dělá zkrátka andílka k pomilování. No, ale přesně to ona není. Díky tomu, jak nádherně vypadá a jak byla rozmazlována jako mládě, se z ní stala velmi nafněná pindulína, která si nevidí na špičku nosu. Slunce jí vychází před očima a zapadá pod ocasem, není nic na světě, co by jí bylo cennějšího než ona sama. Nezná nic jiného než "já" a "moje". Všichni jsou nuceni jí sloužit a uznejte sami, že to není zas tak těžké, pokud jste roztomilá liščí Afrodité s manipulativní duší.
Preferuje tedy společnost samců, ale i se samicí si poradí. Nejprve na vás začne mírně, celkem mile a vlídně, ale po chvíli otrkání si začne dovolovat víc a víc a začne být nesmírně panovačná. Pokud se nepodrobíte její vůli, je hned zle, občas se uchýlí i k drobnému násilí, no, a když ani to nevyjde - kdo by přeci uhodil tak křehkou slečinku a odolal jejímu kukuči - a že ten umí! Není nic, co by nedostala, a i když se za svůj život setkala i s nějakým tím nezdarem, nosí nosánek proklatě vysoko! Tahle liška si je zkrátka vědoma své hodnoty a umí využít všech svých "ženských zbraní". Nepotřebuje ani žádnou magii, nebo speciální schopnost, spoléhá zkrátka na to, že buď ustoupíte její ostré povaze nebo vás uprosí svýma očima a uhraje to na svůj přirozený šarm. Ano, tohle je další schopnost, kterou má - umí proklatě výborně flirtovat. Nemá žádné přehnané představy o dokonalém protějšku a pravé lásce, je to vlastně trochu lehká liška, když chce, tak jí padne k tlapkám každý a druhý den? No, pokud jí dál dobře neslouží, co s ním, že? Ona nikoho k životu nepotřebuje a nějaké citové vazby - fuj. Ne, ne, ne, ona jede sama na sebe, a i když bez cizí pomoci nepřežije ani pár dní, nikdy to nepřizná. Nevidí, že neumí ulovit ani malou myšku nebo rejska, a i kdyby, je velmi vybíravá a ne vždycky má chuť na to, co jí naservírujete. A věřte, její upřímnost slyšet nechcete, to vám vyčte i to že je tráva zelená a obloha modrá. Její prořízlá tlama jí umí zanést do pěkných potíží a po odchodu od rodiny a rodné skupiny ji nemá kdo chránit. Je až občas s podivem, že ještě žije bez jediné viditelné rány.

Zajímavosti:
- Má naprosto dokonalé tělo, je pevné s dokonalými křivkami, zkrátka lištice jak má být
- Je náladová
- Je egoistická a panovačná
- Není moc silná
- Má alergii na peří (na některé druhy silněji než na jiné)
- Nejí kosti a celkově zbytkyHistorie

Aratti se doslova narodila jako princezna, její život tomu odpovídal. Její rodiče měli skupinu, která patřila k opravdu velkým a mocným, ale bohužel krátce po narození liščat jedna z velkých bouří zapálila les. Některé lišky přišly o život a jeden z hořících stromů spadl na doupě Keltus'anyho a Arry. Aratti jako zázrakem přežila, byla prohlášena za velkou bojovnici, protože fakt, že přežila hodně závisel na tom, že si pomohla sama - dle slov jejích rodičů "prolezla troskami jako bludištěm, když ji našli celou umouněnou, už ani nedoufali, ale po nějaké době se zotavila a přežila". Její matka si myslí, že jí bohové dali sílu, její otec věřil, že je zkrátka silná a hodná vést po něm skupinu. V tomto jí od útlého věku vychovávali, že je to takový všemocný, bohy políbený zázrak. Ani její bratři z dalšího vrhu neměli takovou úctu rodičů a ostatních. Tady jí začal lézt nosánek nahoru, ale stále jí měl kdo klidnit. Rodiče si však tento fakt, že z jejich dcerky vyrostlo něco hrozného přiznali, ale až pozdě, a proto byla po jedné velké hádce a problému, který způsobila, vykázána. Tahle skutečnost, že nenastoupí na právoplatné místo vůdce, jí ještě více odhodil do "temna", a protože nějak musela přežít, začala ještě více manipulovat s ostatními, aby vůbec přežila. Pravdu o tom, co se stalo, si nechává pro sebe, je sice pyšná na svůj původ, ale tady vždy dodává nějakou lež, proč odešla, když už se někdo zeptá. Rodiče jí sice nevyhnali nadobro, ale ona to tak pojala a sama se rozhodla se nevracet, aniž by si uvědomila, jak jim tím láme srdce, protože i přes to, jaká je, ji všichni milovali - inu, každý má nějakou světlou stránku, pro kterou je milován.


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L