Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

Aifycoavatar

Informace

Profil
Ai, Aifo, Aifyco. Nebo stačí jen „Špíno.“

Aktivní především po večerech, dopoledne v práci 2 .
Místo činu: Zářivý les
Spolupachatel: Faoner

img

Když si jakože s Aifycem zahrajete nějakou jakože zajímavou hru, tak jakože by vám ve zprávách (jakože) mohl přiletět nějaký art podobného stylu jako nahoře^^... Jakože.
Uživatelské jméno aifyco
Zobrazované jménoAifyco
Skupina Liška
Zaregistrován od 6.8.2019 12:10
Naposledy aktivní 4.9.2019 18:44
Příspěvků 8, zobrazit >
Počet přihlášení 31
Jméno:Aifyco
Pohlaví:samec
Druh:Liška polární
Datum narození:8. 4. 2011
Sourozenci:Miku
Matka/ otec:Niuski / Siefev
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:...nemá partnera...
Potomci:...nemá potomky...
Patron:...nemá patrona...

Povaha & zajímavosti

Pohublá troska bez jiskry života, ocasu a minulosti, jenž se jen potuluje kulhavým krokem krajem bez cíle. Nikdy moc nejí a ani nespí, je to vidět jak na jeho tělu, tak i očích. Koukají na svět znuděným, nepřítomným pohledem. Ba ani o čistotu se nijak zvláště nestará. Na dlouhou srst se mu často lepí bahno a jiná špína, proč by se ji však měl zbavovat, když je nečistota to jediné, co ho neopouští.
Většinou se Ai zdržuje v ústraní, ve stínech. Sleduje, jak ubíhá život v okolí, avšak ještě nikdy (co si pamatuje) se do dění moc nezapojil. Jen se někde zničehonic objeví a stejným způsobem i zmizí. Pozorování všeho dění by se tak mohlo brát jako Aifycův koníček. Sám občas něco zajímavého vyhledává, přestože i hrozí nebezpečí. Jako by se Ai měl něčeho bát. Jemu je jeho vlastní osud ukradený.
Ne, že by se Aifyco přímo stranil společnosti, to spíš ostatní lišky by se potenciálně mohly stranit Aifa. Vždyť už od prvního pohledu vypadá jen jako prázdná osrstěná skořápka, co se za chvíli promění v prach. Ve skutečnosti má však Ai společnost celkem rád, jen si ji uměle nevnucuje. Ví, jak na tom je a podle toho se tak chová. Pozná, zda je jeho přítomnost chtěná. V opačném případě moc dobře ví, co má dělat.
Ve společnosti se Ai nijak neomezuje, vždy řekne, co má na jazyku, nemá potřebu lhát. I když po předchozích zkušenostech se snaží být alespoň trochu víc empatický a nehezká slova nějak výmluvně zaobalit. Nerad vidí, když zraní ostatní, přestože nemusel. Často srší svými rádoby vtípky, umí ale být i dobrý gentleman. Nikdy na nic nereaguje zvlášť překvapeně. Vlastně, obecně Aifycovy nálady nejsou nijak pestré, většinou se drží v mírně nenucené až znuděné. Často se nesměje ani nesmutní. Jen tak nelze vyčíst Aifovy záměry ani myšlenky. Částečně i proto, že žádné nemá, žije jen pro tento den, dál nevidí.
Pokud by někdo měl v plánu s tímto podivínem zůstat chvíli delší, než přechod slunce na protější stranu, zjistil by, že je tento lišák i k užitku. Je velmi ochotný a nechybí mu inteligence ani rozum. Přesto často svůj mozek nepoužívá a sám jde do všeho bez delšího rozmýšlení. Nemá co ztratit, tak proč se ještě unavovat dalším přemýšlením. Už tak mu jde vše dvakrát hůře, než zdravé lišce. Ví moc dobře, že na tomto světě se může pohybovat stejně, jako z nenadání zmizet, aniž by si toho kdokoli všiml. Nijak mu to ale nevadí, už si na ten pocit bezcennosti tak nějak zvykl. Ale stejně tu stále je, takže není zas tak lehké se ho zbavit.
Přátele nikdy neměl nebo si je aspoň nepamatuje. Kdyby se však tento stav změnil, asi by se k nim snažil chovat mile a přátelsky. Možná by pak i měl pro co žít a ne jen přežívat ze dne na den. To samé platí o nepřátelích. Dokonce ani soubojů se moc nebojí, přestože by ho možná bylo schopno přeprat i mládě. Toho také i využívá, jen zbabělec by se totiž pral a zvítězil nad slabým. Spory se snaží řešit v klidu slovně. Avšak, proč by měl někdo Aifa jako nepřítele? Takovou nicku.

Zajímavosti
- Celým jménem je Aifyco, může se mu říkat i jen Ai nebo Aifo.
- Aifo si nepamatuje nic ze své minulosti, pravděpodobně ztratil paměť při pádu ze srázu, pod kterým se po pár dnech v bezvědomí probudil. Vzpomínky se mu ani po několika měsících nevrátily, nezná tak ani svůj věk, ani své pravé jméno. Odkud se mu však vzaly všechny jizvy, co doteď na těle nosí, netuší. Ne všechny totiž vypadají jako otlučeniny z pádu.
- Co se týče ocasu, Ai se bez něj již narodil, pravděpodobně kvůli nějaké vzácné genetické mutaci. Zbyl mu po něm jen krátký pahýl, proto se sám Ai doteď domnívá, že ho kdysi hrdě nosi a až později ho někde vytrousil.
- Ai má o dost snížený práh bolesti. Je jí už tolik, že se ji postupně naučil ignorovat. Stejně, jako hlad. Proto je také dost pohublý.
- Největší viditelná jizva na přední končetině vznikla nejspíše pádem ze srázu, pravděpodobně jsou v ní špatně srostlé kosti a vnější rána se stále obnovuje a často krvácí.
- Chodí poněkud zvláštním krokem, bez ocasu drží špatně rovnováhu a přední pravá packa mu pomalu vypovídá službu. Nedokáže uběhnout delší vzdálenosti bez četných zakopnutí či spadnutí.Historie

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie

Inventář


Diplomy, akce, výpravy…

. . .


U Ž I V A T E L