Discord slouží pro rychlejší komunikaci mezi hráči a vedením. Také se zde konají rychloakce, při kterých si můžete občas vydělat pár kamínků navíc.

LunaDalší postavy tohoto uživatele:
avatar

Informace

Profil
❇ ❈ ❅ ❄ ❆
Luna je zpět! Znovu... ale koho to zajímá :D

✲ Upozornění ohledně vzhledu ✲
Vzhled i přívěsek jsou zahrané, ale prosím vás... Luna není lev! :D Je to jenom spešl a styl kreslíře
Jestli je na ní něco tak zvláštního, tak jsou to efekty magie chladu, jinak je to prostě čistokrevná polárka.

Co se týče hry - Nebráním se přepadům ~

Co se týče aktivity - Pokud dlužím post, kopněte do mě. Nebude to mít žádný efekt, budu psát většinou od čtvrtka do neděle, jiné dny mám přípravu na maturitu od osmi do čtvrt na šest (◢_◣)

Co se týče skupiny - V žádný už nejsem, uh

Co se týče aktuálního vývoje postavy - Ztráta paměti, nemluví a pohrává si s ní magie podfukáře.

Vztahy - Vrail【nj】

Aktuální k 27.9.2023
Uživatelské jméno luna
Zobrazované jménoLuna
Skupina Liška polární
Zaregistrován od 26.2.2019 16:19
Naposledy aktivní 29.9.2023 15:57
Příspěvků 286, zobrazit >
Počet přihlášení 1013
Jméno:Luna
Pohlaví:samice
Druh:Liška polární
Datum narození:20.7.2016
Sourozenci:Starší vrh: Yuki (♀), Maya (♀), Eiko (♀, †)
Stejný vrh: Sunset (♀), Ame (♂), Oiron (♂)
Matka/ otec:Shara / Eigin
Území:...nemá skupinu...
Partner/ ka:Siphr
Potomci:Loki, Styr, Frosty, Tarante
Patron:Scheene
Druhá strana:Azrael

Povaha

Když se řekne Luna, většina tvorů si představí měsíc v úplňku. Ti, kteří už někdy potkali lišku s tímhle jménem, si představí onu nejistou a plachou černou lišku obecnou. Newt a Tyerin si představí černou lišku měnící se na polární. A ti, kteří ji znají po začátku léta, co jí byly tři roky, si už prostě jen představí drobnou polární lišku s černou špičkou ocasu a ušima. Radikální změna, že? A co by se stalo, kdyby najednou potkala své sourozence? Vrhla by se radostně na ně a oni jen vyděšení, co to je za hyperaktivní kouli, by se nechali povalit na zem. A stejně tak dopadnou i ostatní její bližší přátelé, které delší dobu neviděla. První setkání s ní však neprobíhá tak radostně a dalo by se říct, že i spíše potichu, podle situace. Jací budete vy na ni, taková bude ona k vám a vlastně můžete být rádi, že vám zlomyslnosti mířené na ni nebude oplácet dvakrát tak víc, i kdyby mohla. Protože má přece magii zemi jako vrozenou a život se má chránit, ne ničit a poškozovat.
Sice část její plachosti, opatrnosti, nemluvnosti a všeho introvertsví odvál vítr spolu s jejím černým kožichem, něco z toho v ní stále přebývá. I tak se s ní můžete stále velmi rychle spřátelit a ještě rychleji znepřátelit. Nemá v lásce lháře a podvodníky. Ona vám taky nelže (pokud se nesnaží skrýt nějakou emoci nebo situaci z minulosti), tak proč by jste měli lhát vy jí?
Když už nemá na rozdávání opatrnost, zbyla tu ještě empatie. A taktčnost,o kterou se snaží při každé konverzaci. Pozor, sice je empatická vůči ostatním, není ale žádná citlivka, co se hned rozbrečí. Tedy, ano, rozbrečí se, když jí nějak hodně ublížíte, avšak nečekejte žádný histerák (protože to by jí slzy na tváři zamrzly a přiznejte, že vám by se rampouchy na tváři taky nelíbily). Pomůže a podpoří vás, když to bude v jejich silách a nebude to nic extra nekalého. Dalo by se říct, že se na ni můžete i 100% spolehnout, takže veškerá vaše tajemství jsou u ní v bezpečí. Ale zase pozor, co ví Luna, ví i její patronka a na tu už takový spoleh není.
Společnost, to je věc, bez které nemůže žít. Každý lišák i liška, veverka i motýl, byť by byl sebeintrovertnější by se po čase ze samoty zbláznil. U některých to trvá déle, u některých třeba den. A u Luny to trvá týden, max týden a den. Potom už hledá společnost i v mravencích. Někdy se jí stává, že se zamyslí a její vědomí se přenese do zcela jiného lesa, planety, vesmíru a dimenze. Stává se to hlavně, když je ve skupince více lišek, které si mezi sebou povídají a jí se tak nějak nic z toho většinou netýká. A pak do ní začne sova klovat, aby se přenesla zpět do Saeronu, jelikož se jí někdo na něco zeptal. A nebo se to stane i v případě, že se ocitne ve skupince, kde je na ni až příliš moc lišek. Neumí se moc hlasitě ozvat a připomenout se, že je tady (a taky od toho je tu její mluvčí Sheene).
Luna je v podstatě na svém patronovi docela závislá. S její plachostí by jen těžko dokázala vést skupinu. Cizinci by si možná i řekli, že Luna je patron té mluvící sovy, která jí radí. Konfliktům a bojům se stále vyhýbá, názory se však dají obhájit i bez toho. Ale v případě, že by to zašlo až moc daleko, asi by se nějaký souboj odehrál. Nachystejte si popcorn, to bude totiž docela zajímavá podívaná. Protivník se učil bojovat asi sám, kdo ví, Lunu však učila její starší sestra Yuki. Většinu z jejích lekcí sice pozapomněla, ale takový drobný terč, jako je ona, se už nějak z rvačky vykroutí.
Vy, kteří si myslíte, že lišky s magií země jsou vegetariáni, jste na omylu. Luna lovit umí, spíše však ale raději vyhledává mršiny. Starší maso jí nevadí, už si na něj tak nějak zvykla. Na co si ale taky zvykla je lov lumíků. Takové malé baculaté hloupé něco jako myšky. Jednohubky. V polárních oblastech jich je hodně a i když je tam i spoustu mršin, rvát se o ni s ledním medvědem je zbytečné, když tam jiné jídlo hopká přímo pod jejíma nohama.
A co se v poslední řadě jejího bílého kožíšku týče, péče o něj je o trochu složitější, než byla péče o černý kožich. Na bílém jde hned vidět každé umazání a hlavně v létě má pak pořád tlapky od bláta. Časem se však každý s bílým kožichem naučí tohle neřešit, včetně Luny. Jednou denně si prostě zajde k řece se vykoupat a každý večer před spaním si vyčistí tlapky. A hurá, má zase čistý kožich, na pár hodin.Historie & zajímavosti

...


Vlastnosti


MagieSkupinová magieSpecifické magie
Uživatel